Njoftimet Premium

Shitja e Mitsubishi në Berat

Makina esht ne super gjendje esht perdor per qejf nuk ka nevoj per azgje timon anglez Berat
E shitur
Shitet suv ne gjendje te persosur te gjitha sherbimet e bera goma te reja cmimi shum i arsyeshem Berat
E shitur
Shitet Mitsubishi L200, (2.2 mij EUR dogane e paguar) 2 X 4, 2000 CC moto; BENZINE + GAS (sistem i r. Shume praktik; ; Motori EURO 5. E pa perdorur ne Shqiper; 700 EUR kushton vetem veshj. Berat
E shitur
Shitet Mitsubishi L200 me benzine, 4X4; Motorri EURO 4. BENZINE + GAS (sistem i r; ; Me dogane te pagu. Super amortiz. vetem me 128, 000 km origjina. 12000 km per cdo vi; ; E pa perdorur n. Berat
E shitur
Shitet makina ne gjendje shum te mir Berat
E shitur
Shitet Mitsubishi l200 viti2003 ne gjendje supe. nuk ndero Berat
E shitur
Shitet Mitsubishi 2'5 naft ne gjendje te shkelqyer xhenerike edhe motorrike me dekumenta te rregulla per nje vit shitet per arsye emigrimi cmimi I diskutushem Berat
E shitur
Shitet mitsubishi l200. 2500. Viti 2003. 44. Makina eshte ne super gjendje ka hekur inoksi ne karroceri + kupol. Te gjitha sherbimet I ka te ber. Cmimi I diskutushe Berat
E shitur
Mitsubishi L200 2.5 naft turbo - Viti 2000 - 235000 km orgjinale- pasjyrat elektrike xhamat elektrik te 4 - tapiceri rrob - gomat 90% te reja sherbimet te sapo bera makina esht ne gjendje shum t. Berat
E shitur
Shitet mitsubishi l 200 per arsye mos perdorimi e pa perdorur per pune ngarkese ka 600 mij lek taksa per te pagu. Makina esht me timon anglez Berat
E shitur
E shitur
Shitet mitsubishi l200 magnum e 1996-es, ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike, me letra deri ne janar 2019, makina shitet per arsye mosperdori. per me shum info na kontaktoni n. Berat
E shitur
Baxha elektronike; Xhama para/mbrapa elektronike; Ne gjendje shume te mire xhenerike/motorrike; E gatshme per cdo prove; Dokumentat i mbarojn ne fund te qershorit; Brenda eshte meshin; Shitet pe. Berat
E shitur
Shitet mitsubishi per arsye mos perdorimi i gacem per cdo lloj prove ne gjendje te shkelqyer e pa punuar fare per pun ne shqiperi Berat
E shitur
Shitet Mitsubishi Pajero e vitit 1997. Motori eshte 2.5 dies. Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe xheneri. Dokumentat jane Italiane, c'rregjistruar ne Shqipe. Gomat i ka t. Berat
E shitur
E shitur
Shitet Mitsubishi Pajero Ne Gjendje Shume Te Mire ---> Viti 1996. -> Motor 2, 8 Nafte Tur. -> Manuale 4x4. -> Vende 4 + 1. -> Me Kondicion. -----> Sherbime te gjitha te ber. Berat
E shitur
Shitet Mitsubishi L200 ne gjendje te shkelqy. Motor 2.5 turbodiez. Viti i prodhimit 1997. Makine super per pune dhe familja. Pjesa e pasme e mbuluar dhe me karroceri me fibra karboni e cil. Berat
E shitur
Makina ne gjendje shume te mire, letra te paguara, sherbime te sapo krye. Makina shitet per arsye mosperdori. Xhamat e pasem te zinj origjinal, goma te reja, sedilie lekure etj ( cmimi. Berat
E shitur
Shitet mitsubishi L200 vit prodhimi 2004 me letra te paguara per 1 v. sherbimet e bera te gjit. makina eshte 4x4 makina ka 2 muaj qe ka hyr ne shqiperi per me shum info na kontaktoni cmim. Berat
E shitur

Shitja e Mitsubishi në qytete të tjera