Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz S-Class në Berat

Mercedes Benz S 320 Lungo Full Optional, , Viti 2002 Te gjitha sherbimet te bera, , Makina eshte funksionale ne cdo gje, , Taksat plus Siguracion te sapo prera para nje jave, , Makina ka impian. Berat
E shitur
Shes Mercedes Benz S300-viti 1995 diesel-automatik, me siguracion te sapo ber; Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe optik; Kontakt ne viber dhe celular + 355684852792; QMIMI M. Berat
E shitur
Shitet mercedes sllon S350 sherbimet te sapo kryera tek mercedesi vaj filtra te nderruara 4 goma mishelin te reja shitet me letra te paguara deri ne tetor te 2018. Shitet 4000 euro cmim. Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te m. Me sherbimet e fundit te bera ne belgj. Dhe me fatu. per me shum te dhena telefono, ose shkruaj WhatsAp Berat
E shitur
Shitet benz mercedez rexhina 320 S viti 03 full opsion makina esht super ne gjendje tapiceri mershine ngjyr e zez me ngroje e paster makina ska nevoj per asgje si xhenerike po ashtu dhe motorik. Berat
E shitur
Mercedes Benz 320 nafte viti 2009.30.9 nuk e kam taksa luksit nje jave qe ka ardhur nga anglia sherbimet full option Berat
E shitur
Mercedes S300-97 nafte me letra te paguara me disje 17 me sallon lekure me klima me limit shpejtsie dyert me thithje dritat kseno super gjendje cdogje fuksional Berat
E shitur
Mercedes S300 super gjendje sallon lekure me letra te paguara nuka nevoj per asnje lloj sherbim Berat
E shitur
Mercedes S300 I 97 super gjendje naft me letra disjet 17. Me sallon lekure shitet ose nderoh Berat
E shitur
Mercedes benz s class 007 look amg disqe dhe goma te re. 19. makina eshte ne gjendje shum te mire Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire, te gjitha sherbimet te sapo bera, nuk e kap takse luksit, per me shume info kontaktoni 0695416894 Berat
E shitur
shitet mercedes benc s klas 320 dizel; me dekumeta t paguara pr nj vit; serviset t bera t gjitha n koh,; vajt motor. vaj kamio t sapo nderuara; makina esht full opsion; me baxha xhami dyer m. Berat
E shitur
makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xheneri. shitet per arye mos perdori. e gatshme per cdo lloj pro; letrar e paguara deri ne gusht 2017; salloni lekure; kondicioner klima. Berat
E shitur
Mercedes S 320 naft full opsion sendilje me ngrohje etj sensor parkimi para mbrapa veshje meshin etjj me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra gomina etj ska nevoj per asgje, , mundesi nderimi m. Berat
E shitur
Mercedes S300 i-97 makina eshte full makines nuk imungon as gje, ska asnje problem super gjendje Berat
E shitur
automatik makin luxi s350. disqe18" Amg origjina. ngjyr e zez e ndric. xen. dopio xh. bax. ne injetro ngrihen 2 antena mbrapa si tip sensor parkimi te stilit vjet. qofse doni bisedoni m. Berat
E shitur
Mercedes S300 -97 td ne gjendje te shkelqyer letrat per nje vit bateri tere ska nevoj per asnje sherbim ka dhe shum opsione te tjera mund te nderoh Berat
E shitur
shitet ne gjendje shum t mire tani sa jan ber letrat shitet 3000 ose nderrohet me audi a8 + diferencen e lekeve Berat
E shitur
Makina eshte full me te gjitha opsion. Eshte shume e paster si nga boja ashtu edhe nga bren. Ne gjendje shume te mire motorrike me te gjitha sherbimet e kryera, Sensor parkimi, pasqyra m. Berat
E shitur
Mercedes s320 full opsion si nga ana vizuale dhe nga ana motori. Makina eshte ne kushte te mi. Goma te reja, vaj filtra te sapo nderruar Berat
E shitur