Mercedes-Benz E-class viti 2003, Gri, 1.8L, 300001km

Njoftime të ngjashme

selling 2021 Toyota Camry SE in perfect condition call me WhatsApp + 44 7494 402349. Condition: Used Year: 2021Mileage: 12479; ; Vehicle Title: Clean Make: Toyota; ; Trim: SE Drive Type: SE... Berat
2020 Lexus LX Luxury PKG; ; Condition: Used Year: 2020; ; Mileage: 28500; ; Engine: 5.7L V8 Model: LX; ; Interior Color: Saddle For Sale By: Dealer; ; Exterior Color: Gray Trim: Luxury PKG; ;... Berat
Makina sht super gjendj. Dhe e gatshme pr far do lloj prove Berat
shitet mitsubishi l200 e 2003; ; Me 1750 mi km; ; Me letrat siguracionet deri ne dhjetor kolaudimi 2 vjet; ; Me goma te reja 100%; ; Cmimi 8000 mi euro i padiskutushem; ; Nr tel 0682808657 Berat
shitet mitsubishi l200 e viti 2004 me 18500 mi km; ; me goma te reja 100%; ; makina eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj; ; cmimi 8000 mi euro Berat
4 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 21 shtator 2022, numri: 114627
Adresa: Berat, Berat, shfaq në hartë
Modeli: E-class 
Viti: 2003 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 300001 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Kuaj fuqi: 138 
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
Timoni: Majtas 
Shume ekonomik per 100 km 7 mij lek , luk evo me vler 600€, xhama te zinj dhe e shoferit me leje 5 vjecare, goma 80%, kolaudim per dy vjet, taksatt per 1 vit, klima, abs, srs, esp, me vet ferenim ne malore, pilot automatik, full options, me susta para mbrapa,

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.