Mercedes-Benz CLS viti 2011, Gri, 197100km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Mercedes Benz B-Class; ; -Viti 2010; ; -1900 mij km; ; -200 nafte; ; -SPORT EDITION; ; -Disqe alumini + Goma te reja; ; -Sensor shiu/drite; ; -MINI Navi; ; -Ambient lights; ; -Cd/memory... Berat
Mercedes Benz R320 CDI Diesel 4 MATIC, Viti Prodhimit 2006, LUNGO 6 vendsh, navigator, sallon gjysem lekure gjysem kamosh, sedilje elektrike + ngrohje, disqe alumini, drita kseno, sensor parkimi. Berat
Mercedes a 180 cdi automat 200 mij km te vetat me dogan te paguar gati per targa makina esht ne gjendje shum te mire dhe ska nevoj per asnje sherbim nderoet me makin me vlere me te vogel dh. Berat
Mercedes Benz E280 CDI; Nderrohet me ML viti 2009-2011; Sport packet; Opsionet: Automatik 7G, Klima me 4 zona, Sedilje me memorje, Aux, CD, DVD, Bluetooth, Sedilje me nxehje para dhe mbrapa, xham. Berat
Makina eshte ne gjendje shume te mire !; Motor 2.2 nafte shume ekonomi; Per shume info kontaktoni ne te. Berat
21 000€
Shtuar: 15 janar 2021, numri: 113828
Modeli: CLS 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 197100 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Kompjuter i spondit Sistem navigimi Kontrolli i lundrimit Disqe aliazhi Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
cls 350 e sapo ardhur nga zvicera me dogane te paguar, motorr 2984 cc, nuk e kap taksa e luksit, 197 mije km origjinale, me liber sherbimesh me te drejte kontroll. Navigator, sensor parkimi, dritat automatike sipas ktheses, sendiljet me ngrohje, marshat ne timon, et. full opsion

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.