Mercedes-Benz B-class viti 2009, E zezë, 2.0L, 193210km

Njoftime të tjera të ngjashme

cls 350 e sapo ardhur nga zvicera me dogane te paguar, motorr 2984 cc, nuk e kap taksa e luksit, 197 mije km origjinale, me liber sherbimesh me te drejte kontrol. Navigator, sensor parkimi. Berat
Mercedes Benz R320 CDI Diesel 4 MATIC, Viti Prodhimit 2006, LUNGO 6 vendsh, navigator, sallon gjysem lekure gjysem kamosh, sedilje elektrike + ngrohje, disqe alumini, drita kseno, sensor parkimi. Berat
Mercedes a 180 cdi automat 200 mij km te vetat me dogan te paguar gati per targa makina esht ne gjendje shum te mire dhe ska nevoj per asnje sherbim nderoet me makin me vlere me te vogel dh. Berat
Mercedes Benz E280 CDI; Nderrohet me ML viti 2009-2011; Sport packet; Opsionet: Automatik 7G, Klima me 4 zona, Sedilje me memorje, Aux, CD, DVD, Bluetooth, Sedilje me nxehje para dhe mbrapa, xham. Berat
Makina eshte ne gjendje shume te mire !; Motor 2.2 nafte shume ekonomi; Per shume info kontaktoni ne te. Berat
5 590€ I diskutueshëm
Shtuar: 11 dhjetor 2020, numri: 113699
Adresa: Berat, Rruga antipatrea Berat, shfaq në hartë
Modeli: B-class 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 193210 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 140 
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I plotë 
ABS ESP Kondicioner Sistemi i sigurisë Parktronic Sistem navigimi Fenerët Xenon Kontrolli i lundrimit Larësi i fenerëve Xhama të errët Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Me garanci Paisje gazi Tapiceri lёkurё 
Shitet Mercedes Benz B-Class
-Viti 2010
-1900 mij km
-200 nafte
-SPORT EDITION
-Disqe alumini + Goma te reja
-Sensor shiu/drite
-MINI Navi
-Ambient lights
-Cd/memory card/music register/media interface/aux/radio
-Drita xenon
-Fener me levizje sipas timonit
-Sport/Comford
-Pasqyra me palosje
-Sinjale ne pasqyra
-Cruiser controll
-Marshar +/-
-Kambio 7G automatike
-Makina esht ne gjendje shum te mire
-Me dogane te paguar si dhe letra shqiptare per nje vit!
-E sapo ardhur,gati per cdo prove
-Tel/whatsApp: 0694549887

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.