Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz në Berat

Mercedes Benz R320 CDI Diesel 4 MATIC, Viti Prodhimit 2006, LUNGO 6 vendsh, navigator, sallon gjysem lekure gjysem kamosh, sedilje elektrike + ngrohje, disqe alumini, drita kseno, sensor parkimi. Berat
6 900€
I diskutueshëm
Mercedes a 180 cdi automat 200 mij km te vetat me dogan te paguar gati per targa makina esht ne gjendje shum te mire dhe ska nevoj per asnje sherbim nderoet me makin me vlere me te vogel dh. Berat
3 600€
Mercedes Benz E280 CDI; Nderrohet me ML viti 2009-2011; Sport packet; Opsionet: Automatik 7G, Klima me 4 zona, Sedilje me memorje, Aux, CD, DVD, Bluetooth, Sedilje me nxehje para dhe mbrapa, xham. Berat
1€
Makina eshte ne gjendje shume te mire !; Motor 2.2 nafte shume ekonomi; Per shume info kontaktoni ne te. Berat
3 400€
Makina esht e gatshme per cdo lloj prove; Vaj filtra te sapo ndruar; Makina eshte e sapo targuar Berat
8 000€
shitet evo 280 cdi ne gjendje perfekte i 2008.goma bridgeston te reja, sensor parkimi para mbrapa, sallon bezh, limitator, navi te madh, sistem hold, letrat esapoprera, sherbimet te sapobera, 4 matic Berat
7 800€
Mercedes viano automat 2.2 vende 7 + 1 dy klima sensor parkimi mjeti importuar nga zvicra me liber sherbimesh tek Mercedezi nje dor e pedorur me par super makin!vito sprinter Berat
7 700€
Mercedes A-class shume te mir Berat
5 000€
Mercedes-Benz C 220 T CDI Elegance 2006; 110 kW / 150 PS / 2148 cm / Km 162.016 Berat
3 000€
Viti: 2006; ; Kilometrazhi: 120459 km Berat
4 000€
Makina eshte ne gjendj te shm te mir eshte full; mim i diskutushm Berat
E shitur
Ne gjendje te mire Sherbime te kryera Berat
E shitur
Benz 220 C. Viti 2000.me portobagazh, diezel, dokumentat ne Mars te 2019. Sallon i bere i ri para 2 jave. cmimi 2700 Eur Berat
E shitur
Shes ml 270cdi eshte ne gjendje shum te mir te gjitha serviste e bera i kam nderuar vaj filtra vaj kamje te gjitha te gjitha makina eshte e gacme per cdo lloj prove kilometrat origjinale te mari. Berat
E shitur
Shtitet Mercedes Benz viti 2003, C class avangart me the gjitha sherbimet e ber. Me letra the paguar. Shitet per arsye emigrim. Per m shum info kontaktoni ne nr 0692871933. Cmimi. Berat
E shitur
8 muaj e perdorur ne Shqiperi Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte, e paster si jashte dhe brenda, kamio manual, km 190 000 origjina. Makina eshte e sapo ardhur nga jashte me dogane te pagu. Cmimi pak i diskutueshem ! Berat
E shitur
makina eshte ne gjendje perfekte, eshte e paster si brenda dhe jasht. kamio manua. km 190 000 origjinale, e sapo ardhur nga jashte me dogane te pagu. Cmimi pak i diskutueshe Berat
E shitur
Shitet mercedes benz w202 250 turbo viti 2000. me letra te rregullta deri ne nentor2018. kambio manu. te gjitha serviset e ber. shitet sepse kam bler makin t. cmimi pak i diskutueshem Berat
E shitur
Mersedes-Benz ML 320 benzin-g. Viti 2001.cmimi i arsyesh. Nr tel 0695896563 Berat
E shitur

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera