Lexus LX viti 2020, Gri, 5.7L, 28500km

Njoftime të ngjashme

selling 2021 Toyota Camry SE in perfect condition call me WhatsApp + 44 7494 402349. Condition: Used Year: 2021Mileage: 12479; ; Vehicle Title: Clean Make: Toyota; ; Trim: SE Drive Type: SE... Berat
Makina sht super gjendj. Dhe e gatshme pr far do lloj prove Berat
shitet mitsubishi l200 e 2003; ; Me 1750 mi km; ; Me letrat siguracionet deri ne dhjetor kolaudimi 2 vjet; ; Me goma te reja 100%; ; Cmimi 8000 mi euro i padiskutushem; ; Nr tel 0682808657 Berat
shitet mitsubishi l200 e viti 2004 me 18500 mi km; ; me goma te reja 100%; ; makina eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj; ; cmimi 8000 mi euro Berat
DOGANA E PAGUAR; ; GOMA TE REJA; ; TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA; ; E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE Berat
90 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 10 maj 2022, numri: 114585
Modeli: LX 
Viti: 2020 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 28500 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 5.7 litra
Aparat transmisioni: 4 x 4 
Timoni: Majtas 
2020 Lexus LX Luxury PKG
Condition: Used Year: 2020
Mileage: 28500
Engine: 5.7L V8 Model: LX
Interior Color: Saddle For Sale By: Dealer
Exterior Color: Gray Trim: Luxury PKG
Vehicle Title: Clean Number of Cylinders: 8
Transmission: Automatic Fuel Type: Gasoline
Make: Lexus Drive Type: 4WD
Body Type: SUV
call me WhatsApp +44 7494 402349

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.