Lancia Musa viti 2005, Kafe, 1.3L, 174000km

Njoftime të tjera të ngjashme

CMIMI 4.700; ; VW PASSAT 2.0 TDI 140 HP; ; VITI 2008; ; KAMIO AUTOMATIKE (DS); MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE; ; TE GJITHA SHERBIMET E BERA; ; E SAPO ARDHUR (ME DOGAN); TARGA, TAKSA, SIGURACION. Berat
Makina eshte ne gjendje shum te shkelqyer super ekonomike me letra te paguara deri ne fund te tetorit Berat
Makina eshte ne gjendje perfekte, makina eshte shum e shpejt edhe ekonomike per motorin qe dispono. Opsionet e makines jan keto:; ; S-LINE fabrike; ; Sendilje lekure, komplet elektrike; ; Sendilje m. Berat
cls 350 e sapo ardhur nga zvicera me dogane te paguar, motorr 2984 cc, nuk e kap taksa e luksit, 197 mije km origjinale, me liber sherbimesh me te drejte kontrol. Navigator, sensor parkimi. Berat
Shitet Mercedes Benz B-Class; ; -Viti 2010; ; -1900 mij km; ; -200 nafte; ; -SPORT EDITION; ; -Disqe alumini + Goma te reja; ; -Sensor shiu/drite; ; -MINI Navi; ; -Ambient lights; ; -Cd/memory... Berat
2 899€ I diskutueshëm
Shtuar: 10 gusht 2021, numri: 114164
Modeli: Musa 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 174000 km
Ngjyra: Kafe 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
Lancia Musa viti 2005, kamio automatike, 1.3 Nafte shume ekonomike 3.9 Litra/100 km ne autostrade. Dokumentat e sapo bera deri ne Gusht 2022, kolaudimi deri ne 2023. Makina eshte perdorur nga femer, e mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Cmimi 2899 € i diskutueshem.
Cel: 0695764695

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.