Hyundai ix35 viti 2015, E zezë, 2.0L, 80000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shes hyundai santa fe te vitit 2004, 2000 naft, 200 mij km, goma te reja te sapo vena, xhama te zinj origjinal, vaj filtra te sapo ndruar, ne super gjendje, mundesi ndrimi plus lek nga ana ju. Vt. Berat
17 000€
Shtuar: 20 dhjetor 2019, numri: 112493
Modeli: ix35 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 80000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 186 
Shes ose nderroj hyndsi ix35.motorri 2000.cc nafte 186 kuaj fuqi, 4 * 4 Suv; Viti prodhim modeli 2015. Makina ka 80 mij k; Automatike ndezje me buton pa ele; Tavan xhami dopi; Drita xenon; navi; Sedilje lekure dhe me ngrohj; Pilot automatik, kamera mbrapa sensore para mbrap; Auto parkim, parkohet vet. Super full me opsione ne modelin e sa., Supe. gjendje; Nderrohet me makine te vogel benzine varet nga interesimi juaj, me ndrrim mimi ndrysho. vetem telefonata serioze!!!. ur; Blerja e makines me fatur 29.mij eur; Super gjengje shume pak e perdorur super super full me opsion. Shitet 18.500.ur; Me nderrim ka cmim tjet.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.