Njoftimet Premium

Shitja e Ford në Berat

Ford Fiesta 1.4 Naft modeli 2009; Kambio: Manuale Ne gjendje. mire; Targa shqiptare Berat
3 500€
Ford Fiesta 1.4 Naft modeli 2009; Kambio: Manuale Ne gjendje. mire; Targa shqiptare; okazion 3500 euro Berat
3 500€
Shitet ford fusion 28/04/2006 1.4 tdc. makina esht me targa shqiptare dokumentat i mbarojn ne shkurt 2019.vaj filtra te ndrruara makina shum ekonomike 3300 i pa diskutushem Berat
E shitur
Shitet ford fiesta 1.4 naft viti 2004 Ka nje muaj qe ka ardhur nga italia letrat i ka per nje vit te paguar sapo i eshte ndruar vaj filtra rrip i fazes konplet kitin dhe bater. Makina esht. Berat
E shitur
Shitet ford fiesta 1.4 naft viti 2004; Ka nje muaj qe ka ardhur nga italia letrat i ka per nje vit te paguar sapo i eshte ndruar vaj filtra rrip i fazes konplet kitin dhe bater. Makina esht. Berat
E shitur
Ford fiesta, vitprodhimi 98, cilindrat 1299 cc benzine, me 8 valvula, (me katalit fabrike, ne dalje te gazrave nga motorri; Konsumi 5.5 l/100 km distance - 6.5l/100 km kombini; Gomat e reja. Berat
E shitur
Shitet Ford Fiesta ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorike, goma te rej. Taksat te paguara deri ne dhjetor 2018; Kilometrat: 80000; Viti i prodhimit 2001; Shume ekonomike!; Motor 1.2. Berat
E shitur
Ford Focus super gjendje okazion me liber sherbimesh te bera tek Ford sic e shihni dhe ne fo. Me komand tek timo. impjanti I gazit me 1 vit garan. viti 2011 ngjyra e ku. letrat der. Berat
E shitur
Shitet makina per arsye emigrim Berat
E shitur
Shitet fort fiesta 1.2 benzin kamje manuale xhamat e para elektrir me kater dyer me kondicioner ne gjendje pune Berat
E shitur
Ford focus 1.8 nafte viti 2002 me 4 dyer me dokumenta te regullta goma te reja makina ska nevoj pa asnje sherbim te interesuarit te kontaktojn ne nr e tel 0696672194 Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mi. 1vit ka qe ka ardhur nga. te gjitha sherbimet te bera, te 4 gomat te reja, amortizator dhe bateri te. i kan mbaruar letra (aksa, siguracion, kolaudi. Berat
E shitur
Shitet Ford Fiest. Ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorik. Goma te reja dhe taksa te paguara deri ne dhjetor 2018. Cmimi i diskutueshe Berat
E shitur
Shitet ford puma i vitit 2000. Motorr 1.4 benzin letrat dhe taksat i ka te paguara der ne shtator te vitit 2018 makina esht e mir si nga ana motorrike dhe xhenerike gomat i ka te reja disj. Berat
E shitur
Shitet Ford Mondeo 1.8 naft portobagazh viti 1997, ekonomike, ABS, srs, condicioner, sherbime komplet, gomina, rip faze, vaj filtra te SAPO nderuar. Me le tra fund retori 2018. presso t. Berat
E shitur
; ; Te gjitha sherbimet e be. i sapo ardhur nga gjerman. shum i shpejt dhe ekonom. klima sensor parkimi baxha xhami fenerat me lupa te montuar nga fabri. start buton dhe xhama te zinj mbrap. Berat
E shitur
Shitet ford fusion 1.4 tdci 28.04.2006 makina eshte ne gjendje shum te mir shum ekonomike dhe ne targa shqiptare dhe dokumentat i mbarojn ne shkurt te vitit 2019 e targuar per her te pare n. Berat
E shitur
Shitet ford fusion i 2006 1.4tdci me targa shqiptare dokumentat i mbarojn ne shkurt te 2019.makina eshte ne gjendje super shum ekonomike shitet per arsye largimi na shqiper. radio cd aux komand. Berat
E shitur
kerkoj makina te ndryshme me letra dhe pa letra edhe te karamboluara per pjese kembi. adresa rruga nacionale Berat Ura- vajgurare perballe serave te lapardha. Servis Euro. tel 0675209180 Berat
E shitur
Shitet ford fusion 1.4 tdci i 2006 me targa shqiptare dokumentat i mbarojn ne shkurt te 2019.makina esht shum ekonomike dhe ne gjendje super e gatshme per cdo lloj prov. radio cd aux komanda te. Berat
E shitur

Shitja e Ford në qytete të tjera