Citroen C3 viti 2002, Gri, 1.4L, 250000km

Njoftime të ngjashme

Shume ekonomik per 100 km 7 mij lek, luk evo me vler 600, xhama te zinj dhe e shoferit me leje 5 vjecare, goma 80%, kolaudim per dy vjet, taksatt per 1 vit, klima, abs, srs, esp, me vet fereni. Berat
selling 2021 Toyota Camry SE in perfect condition call me WhatsApp + 44 7494 402349. Condition: Used Year: 2021Mileage: 12479; ; Vehicle Title: Clean Make: Toyota; ; Trim: SE Drive Type: SE... Berat
2020 Lexus LX Luxury PKG; ; Condition: Used Year: 2020; ; Mileage: 28500; ; Engine: 5.7L V8 Model: LX; ; Interior Color: Saddle For Sale By: Dealer; ; Exterior Color: Gray Trim: Luxury PKG; ;... Berat
Makina sht super gjendj. Dhe e gatshme pr far do lloj prove Berat
shitet mitsubishi l200 e 2003; ; Me 1750 mi km; ; Me letrat siguracionet deri ne dhjetor kolaudimi 2 vjet; ; Me goma te reja 100%; ; Cmimi 8000 mi euro i padiskutushem; ; Nr tel 0682808657 Berat
E shitur I diskutueshëm
Modeli: C3 
Viti: 2002 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Ne gjendje perfekte goma te reja bateri te re sensor parkimi impianti i gazit nga me te miret kush esht i interesuar te vij ta shofi nga afer . flm shitet ose nderrohet makina eshte e ardhur nga zvicra

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.