Njoftimet Premium

Shitja e Chevrolet në Berat

Chevrolet Captiva 4x4 Benzine/Gaz viti 2008. Super e paster nga brenda dhe nga jash. Motor 2.4 me 4 pisto. Kamio manua. Makina eshte 6 + 1 ven. Sensor parki. Kamer Parki. Dritat ful. Berat
6 999€
I diskutueshëm
Shitet per arsye mosperdorimi sherbimet e bera ne gjendje te mire cmimi i diskutuesh. Letra te prera Berat
E shitur
Shitet makina ne gjendje shum te mir 1.6 benzin shum e shpejt sport nga fabrika sapo I kam vendosur impiantin e gazi landirenzo makina esht e 2004 me kondicioner taksa 60 mij lek ne vit dhe esh. Berat
E shitur
shitet chervolet kalon benzin g. viti 2005 te gjitha sherbimet e kryera, ose nderim me makin Berat
E shitur
Shitet makine Chervolet ne gjendje shume te mi. Makina eshte blere e re ne dyqanin Chervolet 6000 km ka be. Shitet per arsye mosperdori; Siguracioni eshte per nje vit i paguar; Sapo k. Berat
E shitur
ksti: Okazion shitet chervolet matiz ose daewoo matiz benzin + gaz e sapo e ardhur nga jash me dogan te paguar viti 04 me klm origjinale vetem 120 mij te kaluara me kondicioner aierbek abs gom. Berat
E shitur
Chevrolet kalos; 1.2 benzine; 2006; Manuale; Makina esht ne gjendje shum te mire dhe dokumenat mbarojne ne gusht 2017 Berat
E shitur
Makina eshte gjendje te shkelqyer mundesi ndrimi Berat
E shitur
makina esht gati per cdo lloj prove letrat te paguara deri ne dhjetor te 2016 imjant gazi dixhitalb lavato Berat
E shitur

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera