Audi A6 viti 2004, Blu, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje perfekte, makina eshte shum e shpejt edhe ekonomike per motorin qe dispono. Opsionet e makines jan keto:; ; S-LINE fabrike; ; Sendilje lekure, komplet elektrike; ; Sendilje m. Berat
Makina eshte full sencor parkimi + shiu + dridash kamje automat G8 + 1 me goma te reja disqe nr 18 ka 3 celsa me shrbime t bra vaji filtrat vaj kamje ferota para mbrapa nuk ka nevoj pr asnj gj m. Berat
Shitet audi a6 look rs6 3.0tdi quatroo full opti. Disqe 20 origjinal audi, fenera matrix, tavan xham, sendeilje me ngrohje fryrje cfryrje memor. Sistem drejtimi autopilot qe leviz sipas vijave t. Berat
Viti: 2009; ; Kilometrazhi: 227456 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Berat
E shitur
Modeli: A6 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet Audi a6 viti 2004 motorr 2.5 TDI ( me I te kuqe ) v6. Motorri esht shum perfekt terheq shum mire, me te gjitha sherbimet e bera mekanike dhe xhenerik. Makina ka keto opsione:; - kondicioner me klim; - kasetafon, Dv; - navigato; - kambio automatik; - hapje/mbyllje qendrore; Cmimi 4800 euro i Diskutueshe;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.