Mitsubishi L200 viti 2002, E gjelbër, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje perfekte, makina eshte shum e shpejt edhe ekonomike per motorin qe dispono. Opsionet e makines jan keto:; ; S-LINE fabrike; ; Sendilje lekure, komplet elektrike; ; Sendilje m. Berat
cls 350 e sapo ardhur nga zvicera me dogane te paguar, motorr 2984 cc, nuk e kap taksa e luksit, 197 mije km origjinale, me liber sherbimesh me te drejte kontrol. Navigator, sensor parkimi. Berat
Shitet Mercedes Benz B-Class; ; -Viti 2010; ; -1900 mij km; ; -200 nafte; ; -SPORT EDITION; ; -Disqe alumini + Goma te reja; ; -Sensor shiu/drite; ; -MINI Navi; ; -Ambient lights; ; -Cd/memory... Berat
Ne gjendje perfekte goma te reja bateri te re sensor parkimi impianti i gazit nga me te miret kush esht i interesuar te vij ta shofi nga afer. flm shitet ose nderrohet makina eshte e ardhur ng. Berat
Shitet golf 4 super gjendje motori 1.9 naft (I) me dy te kuqe shum i shpejt dhe ekonomik per me shum kontaktoni Berat
E shitur
Modeli: L200 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: E gjelbër 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Pickup 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shes makin ne gjendje te mir te gjitha sherbimet e bera ne kohen e duhur. cmimi i arsyeshe. per me shum inf. telefononi 0699763136;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.