Volkswagen Touran viti 2012, Kafe, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet golf 4 super gjendje motori 1.9 naft (I) me dy te kuqe shum i shpejt dhe ekonomik per me shum kontaktoni Berat
SHITET 0672627777; ; Marka: Volkswagen; ; Modeli: Caddy; ; Viti Prodhimit: 2011; ; Lenda Djegese: Nafte; ; Kilometra: 176.234; ; Fuqia Motorike: 1.6; ; Pershkrimi: Makina e sapoardhur ng. Berat
Viti: 2005; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Berat
E shitur
Modeli: Touran 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: Kafe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; korrik 2012 2.0tdi 200cv full automatike lekure dritat led kseno goma te reja ska nevoje per asgje. cross toura. cmimi i diskutushem;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.