Volkswagen Golf viti 1994, Gri, 25000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet golf 4 super gjendje motori 1.9 naft (I) me dy te kuqe shum i shpejt dhe ekonomik per me shum kontaktoni Berat
SHITET 0672627777; ; Marka: Volkswagen; ; Modeli: Caddy; ; Viti Prodhimit: 2011; ; Lenda Djegese: Nafte; ; Kilometra: 176.234; ; Fuqia Motorike: 1.6; ; Pershkrimi: Makina e sapoardhur ng. Berat
Viti: 2005; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Berat
E shitur
Modeli: Golf 
Viti: 1994 
Kilometrazhi: 25000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; shitet golf 3 ne gjendje te mir pune makina sdo asnje sherbim;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.