Ford Maverick viti 2003, Gri, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ford Fiesta 1.4 Naft modeli 2009; Kambio: Manuale Ne gjendje. mire; Targa shqiptare Berat
Ford Fiesta 1.4 Naft modeli 2009; Kambio: Manuale Ne gjendje. mire; Targa shqiptare; okazion 3500 euro Berat
E shitur
Modeli: Maverick 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; SHITE. FOR. 2.0BENZIN + GA. VITI2003TRASMISION MANUA. XHAMA ELEKTRI. KONDICIONE. SR. AIRBA. 4 + 4.GR. TAPICER. LEKU. ME LETRA DHE TARGA SHQIPTAR. NE GJENDJE SHUME TE MIRE. ME SERVIS FULL NE GREQ. MAKINA E SAPO ARDHE NGA GREQI. 4.500. ME MARVESHJ;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.