Audi A3 viti 2000, Blu, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje perfekte, makina eshte shum e shpejt edhe ekonomike per motorin qe dispono. Opsionet e makines jan keto:; ; S-LINE fabrike; ; Sendilje lekure, komplet elektrike; ; Sendilje m. Berat
Makina eshte full sencor parkimi + shiu + dridash kamje automat G8 + 1 me goma te reja disqe nr 18 ka 3 celsa me shrbime t bra vaji filtrat vaj kamje ferota para mbrapa nuk ka nevoj pr asnj gj m. Berat
Shitet audi a6 look rs6 3.0tdi quatroo full opti. Disqe 20 origjinal audi, fenera matrix, tavan xham, sendeilje me ngrohje fryrje cfryrje memor. Sistem drejtimi autopilot qe leviz sipas vijave t. Berat
Viti: 2009; ; Kilometrazhi: 227456 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Berat
E shitur
Modeli: A3 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; Makina eshte ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike me sherbime te sapo bera me letra deri ne janar 2018 me goma 70% te reja makina eshte e gatshme per cdo lloj prov. !!; Cel: 0666197884;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.