Chevrolet Kalos viti 2005, Gri, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Chevrolet Captiva 4x4 Benzine/Gaz viti 2008. Super e paster nga brenda dhe nga jash. Motor 2.4 me 4 pisto. Kamio manua. Makina eshte 6 + 1 ven. Sensor parki. Kamer Parki. Dritat ful. Berat
E shitur
Modeli: Kalos 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; shitet chervolet kalon benzin ga. viti 2005 te gjitha sherbimet e kryera, ose nderim me makin;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.