Njoftimet Premium

Shitja e Vetura në Berat

Shitet Makina pezho 1.4 benzine /gaz manuale shume ekonomike n gjendje sh t mire targa shqiptare letra t paguara deri n korrik 2020! Berat
3 500€
Shitet reno megane 1.9 naft 2004 servis sapo bere me 4 goma te reja me klima makina eshte ne gjendje te mire etj 068 21 43 551 Berat
2 300€
Shes Peugeot 207 viti 2009 benzin + gaz, impianti BRC, klima, kompjuter bordi, diskontroll, 168mije km e ardhur nga gjermania me dogane e letra te paguar. Berat
3 350€
viti 2010; km 212.000; tavan xhami; nav tel dvd; disqe + goma n. 20 Msport te reja; xhama te zinje origjinal para-mbrapa; vaj-filtra te sapo nderuar; tapiceria meshin e zez shume e paster; nga jasht. Berat
16 000€
Shitet Citroen xsara cupe, benzin 1.4, viti 2000, letrat sapo te prera deri ne shtator 2020. Te gjitha sherbimet e bera, per me shume info 0695697015 Berat
200 000€
Mercedes viano automat 2.2 vende 7 + 1 dy klima sensor parkimi mjeti importuar nga zvicra me liber sherbimesh tek Mercedezi nje dor e pedorur me par super makin!vito sprinter Berat
7 700€
Mercedes A-class shume te mir Berat
5 000€
Shitet Range Rover sport 2.7 nafte viti 2006, e zeze me sedile lekure bez. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, goma te reja, vaj kambio gomina te nderruara, vaj dh. Berat
15 000€
Makina eshte full options n llojin e ve. Klima sensor parkimi sesensor shiu bixenon me letra t paguara deri n mentor 2016. Impiant gazi sekuencial ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike Berat
2 700€
Mercedes-Benz C 220 T CDI Elegance 2006; 110 kW / 150 PS / 2148 cm / Km 162.016 Berat
3 000€
1€
Shitet Renault Clio viti 2003, kambio automatik. Gjendje shume te mire, e gatshme per cdo lloj prov. cmimi 2100 eur. per me shume informacion kontaktoni ne nr e cel 0693111190. Berat
2 100€
Toyota Yaris Luna, 1.3, kamio Automatike, viti 8/2007, kondicioner, komanda ne timon, radio cd Mp3, xhama elektrik, pasqyra elektrike, abs, ne gjendje super, me sherbime te bera e sapo ardhur me dogan t. Berat
4 800€
SHITET 0672627777; ; Marka: Volkswagen; ; Modeli: Caddy; ; Viti Prodhimit: 2011; ; Lenda Djegese: Nafte; ; Kilometra: 176.234; ; Fuqia Motorike: 1.6; ; Pershkrimi: Makina e sapoardhur ng. Berat
6 300€
Makina Esh ne gjendje Shum Te Mire Egacme Cdo Lloj Prove Goma Te reja 100% Berat
6 500€
I diskutueshëm
Viti: 2005; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Berat
8 000€
I diskutueshëm
Viti: 2005; ; Kilometrazhi: 181000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Berat
4 400€
Viti: 2009; ; Kilometrazhi: 227456 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Berat
16 000€
I diskutueshëm
Viti: 2005; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Berat
5 400€
I diskutueshëm
Viti: 2006; ; Kilometrazhi: 120459 km Berat
4 000€