Njoftimet Premium

Shitja e BMW X5 në Berat

viti 2010; km 212.000; tavan xhami; nav tel dvd; disqe + goma n. 20 Msport te reja; xhama te zinje origjinal para-mbrapa; vaj-filtra te sapo nderuar; tapiceria meshin e zez shume e paster; nga jasht. Berat
16 000€
Shitet BMW X5 viti 2005 super super gjendje full opsjon tavan xhami panoram sendilet me ngroje dhe memorie sallon shum te vecant dhe shum te paster navi te ma. Dritat kseno bagazhier 6 cd + dv. Berat
E shitur
X5 2003 ne gjendje perfekte shitet ose nderrohet Berat
E shitur
Bmw x5 ne gjendje te perkryer Berat
E shitur
Regjistrimi i par: 04/2011; Mileage: 141.350 km; Karburanti: Diesel; Fuqia (kW / C) 180 kW (245 H) Kursi i kmbimit: Automatik; Ngjyra e jashtme: E bardhe; Konsumi i karburantit 7.40 l / 100 km. Berat
E shitur
BMW X5 3.0 2008.DOKUMETA TE PAGUARA DEDER NE QESHRSHOR 2018.XHAMAT TE ZINJ ORIGJIN. SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRA. ME SENSOR SHIU TEK XHA. ME EKRAN TE MA. PASQYRA ME PALOSJE DHE M. Berat
E shitur
Shitet X5 3.0 Nafte Viti 2002 ngjyre e Zeze Ma. Makina i ka kryer te gjitha sherbim. Makina dhe nderohet me BENZ ose AU. CMImi i diskutushem Berat
E shitur
Full nga te gjitha ane; Tavan xhami (panoramik; Marsha 6 + 1; Shitet ose nderohet Berat
E shitur
Shitet makina bmw x5 per arsye mos perdorim. makina ndodhet ne new york vjen per disa dit ne shqipe. makina eshte ne gjendje shum te mir. me 93 mij kilomet. eshte me te gjitha opionet ful Berat
E shitur
Shes BMW X5 per arsye mosperdori. makina ndodhet ne new york vjen per 1 mua. ne gjendje shum te mir. full option Berat
E shitur
BMV X5 SPORT ME TIMON ANGLEZ; SHITET PER ARSYE EMIGRIMI; ; CMIMI 5 MIJ EURO I DISKUTUSHEM Berat
E shitur