Njoftimet Premium

Shitja e BMW X3 në Berat

Makina eshte ne gjendje shum te mir. E perdorur vetem ne gjerman. Viti i prodhimit 2005. Ne rruge ka dal ne vitin 2009. Cmimi i doskutushem Berat
E shitur
shitet bmw e 2005 ne gjendje shum te mir motorik dhe xhenerike Berat
E shitur
; BMW X3 2006 contre M-Sport; Voiture bien quipe avec: Toit ouvrant panoramique, Pack Sport M, Xnon, Crochet, Climat entirement automatique, Cuir plein, Capteurs Park avant et arrire, m Berat
E shitur
SHES OSE NDROJ BMW X3 BENZI GAZ; MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER; MAKINA ESHTE FULL TAVANI PANORAM; 3MOTORRI 300GAZ BENZIN; LETRAT DERI NEVQERSHOR 2018; SHITET OSE NDRROHET ME FORISTRAD TJETER Berat
E shitur