Njoftimet Premium

Shitja e BMW Seria 6 në Berat

BMW Seria 645I kambio automat sensor parkimi para + mbrapa ekran te madh navi dvd tv bagazhier 6 cd tapiceri lekure zez komando ne timon pasqyra me mbyllje sensor dritash fenere bixenon dhe m. Berat
E shitur