Njoftimet Premium

Shitja e BMW në Berat

Bmw 320 nafte ne gjendje shume te mire xhenerike; Makines i jan ndruar te gjitha faj castrol per bmw filtrat e rinj shume te mir. shume e paster edhe nga brenda me sedilje meshin elektrike edhe m. Berat
2 000€
I diskutueshëm
BMW 320 Coupe 2.0 Manual Benzin/Gaz (e shnuar ne lejen e qarkullimit) me letra te pagua. Makina disponon 219 mij km origjinale, kambio manuale 5 + 1, klima automat, xhama pasqyra elektrike. Berat
2 500€
I diskutueshëm
viti 2010; km 212.000; tavan xhami; nav tel dvd; disqe + goma n. 20 Msport te reja; xhama te zinje origjinal para-mbrapa; vaj-filtra te sapo nderuar; tapiceria meshin e zez shume e paster; nga jasht. Berat
16 000€
Makina Esh ne gjendje Shum Te Mire Egacme Cdo Lloj Prove Goma Te reja 100% Berat
6 500€
I diskutueshëm
shitet bmw 525 tds e vitit 1999 me dokumeta te rregullta sherbime te kryera; per me shum informacion kontaktoni ne numrin e telefonit Berat
E shitur
Shitet bmw 530. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer mund ta provoni kur te do. Makina shitet per arsye mos perdorimi cmimi 2900 i diskutushe Berat
E shitur
Shitet BMW X5 viti 2005 super super gjendje full opsjon tavan xhami panoram sendilet me ngroje dhe memorie sallon shum te vecant dhe shum te paster navi te ma. Dritat kseno bagazhier 6 cd + dv. Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mir. E perdorur vetem ne gjerman. Viti i prodhimit 2005. Ne rruge ka dal ne vitin 2009. Cmimi i doskutushem Berat
E shitur
shitet bmw e 2005 ne gjendje shum te mir motorik dhe xhenerike Berat
E shitur
Bmw 530d in excelent conditi. Left hand dri. Any inspection welcome Bmw e60 5 series 530d Left hand dri; Highly maintened car; 18 alloy whells; M sport; Cruise controll; Parking sensor. Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire, gaz benzin, kambio manule, sendilje lekure e gatshme per cdo lloj pro. Mundesi nderrimi Berat
E shitur
Makina esht ne gjendje sh te mire dhe ekonomike letrat e paguara deri ne fund te dhjetorit Berat
E shitur
Shitet BMV 316, E36 seria 3, Benzin Gas, ne gjendje shume te mir Berat
E shitur
X5 2003 ne gjendje perfekte shitet ose nderrohet Berat
E shitur
; BMW X3 2006 contre M-Sport; Voiture bien quipe avec: Toit ouvrant panoramique, Pack Sport M, Xnon, Crochet, Climat entirement automatique, Cuir plein, Capteurs Park avant et arrire, m Berat
E shitur
BMW 118 viti 2006 184.000 km orgjinal butona ne timone navi me gjithe DVD full Europe 2016 ska nevoj per asnje sherbim pese muaj e targu. whatsapp & viber 0682263222 Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera; Makina eshte pa dogan Berat
E shitur
Bmw 320 kompakt 2000 naft ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike 110 Berat
E shitur
Bmw 318i 2.0 benzin + gaz (te shenuar ne leje qarkullimi; Letrat te paguara per 1 vi; Ne gjendje te mire si nga brenda dhe nga jasht; : 0693321337 Berat
E shitur

Shitja e BMW në qytete të tjera