Audi A4 viti 2010, E zezë, 196000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet audi a6 look rs6 3.0tdi quatroo full opti. Disqe 20 origjinal audi, fenera matrix, tavan xham, sendeilje me ngrohje fryrje cfryrje memor. Sistem drejtimi autopilot qe leviz sipas vijave t. Berat
Viti: 2009; ; Kilometrazhi: 227456 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Berat
10 200€ I diskutueshëm
Shtuar: 16 dhjetor 2019, numri: 112274
Modeli: A4 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 196000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Makina eshte full sencor parkimi + shiu + dridash kamje automat G8 + 1 me goma te reja disqe nr 18 ka 3 celsa me shrbime t bra vaji filtrat vaj kamje ferota para mbrapa nuk ka nevoj pr asnj gj m t vogl sht shum i pastr si jash dhe brnda

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.