Njoftimet Premium

Shitja e Audi A4 në Berat

Makina eshte full sencor parkimi + shiu + dridash kamje automat G8 + 1 me goma te reja disqe nr 18 ka 3 celsa me shrbime t bra vaji filtrat vaj kamje ferota para mbrapa nuk ka nevoj pr asnj gj m. Berat
10 200€
I diskutueshëm
Shitet ose nederohet audi a4 2.5 naft kamjo tiptronik me marshat f1 te timoni komanda tek dora klima me dy zona sedilje me ngrohje pasqyra elektrike e tje. letrat i ka per nje vit vaj filtra t. Berat
E shitur
Shitet Audi A4, motor 1.8 turbo benzine, luk sport, i vendoset impiant gaz. Makina eshte ne gjendje shume te mire sapo jane bere te gjitha sherbimet nuk ka nevoje per asgj. Cmimi me marreveshje Berat
E shitur
Makina eshte full sencor parkimi + shiu + dridash kamje automat G8 + 1 me goma te reja disqe nr 18 ka 3 celsa me shrbime t bra vaji filtrat vaj kamje ferota para mbrapa nuk ka nevoj pr asnj gj m. Berat
E shitur
Makina eshte full sencor parkimi + shiu + dridash kamje automat G8 + 1 me goma te reja disqe nr 18 ka 3 celsa me shrbime t bra vaji filtrat vaj kamje ferota para mbrapa nuk ka nevoj pr asnj gj m. Berat
E shitur
Shitet Audi A4 vit prodhimi i 2009. Gjendja e shkelqyer, si nga ana estetike dhe mekani. Motor 2.0 TFsi benzine-gaz shume ekonomik dhe i shpej. Impianti Prins me vlere 1500 euro me i miri q. Berat
E shitur
Shitet Audi A4 vit prodhimi i 2009. Gjendja e shkelqyer, si nga ana estetike dhe mekani. Motor 2.0 TFsi benzine-gaz shume ekonomik dhe i shpej. Impianti Prins me vlere 1500 euro me i miri q. Berat
E shitur
Shitet audi a4 viti 2002; Kambio automatike 2.0 benzin - gaz shum ekonomike; Xhamat elektrik; Dritat led; Ne gjendje te mir; Cmimi 3300 euro i diskutueshem Berat
E shitur
Shitet audi a4 viti 2002; Kambio automatike 2.0 benzin - gaz shum ekonomike; Xhamat elektrik; Dritat led; Ne gjendje te mir; Cmimi 3300 euro i diskutueshem Berat
E shitur
Shitet Audi A4, 1.9 nafte; I sapo targuar, ne gjendje te mire tapiceria dhe jasht; Nuk ka nevoje per asnje sherbim Berat
E shitur
Ne gjendje shum te mi; OKAZION Berat
E shitur
Audi A4. 1.8 benz. 2004. Full optio., Sensore parkimi, Kambio Automatike, Navigator te madh me 1 disc origjina. Karikator me 6 cd origjin. Mbyllje qendrore, -xhama elektrik, Abs, Esp, airba. Berat
E shitur
Audi a4 1.9 TDi 2002ne gjendje t mir motorike dhe xhenerike eshte me letra italiane pjeset xhenerike te nderuara para 1 Jave ripi i fazes i nderuar dhe u shenuar jan ber 10 mi kilometra me ripi. Berat
E shitur
Audi a4 1.9 TDi 2002ne gjendje t mir motorike dhe xhenerike eshte me letra italiane pjeset xhenerike te nderuara para 1 Jave ripi i fazes i nderuar dhe u shenuar jan ber 10 mi kilometra me ripi. Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje super, km origjinal. Sensore parkimi, sedilje me ngrohje, drita led, klima, navigator, pilot, e. kamio automatike me 9 mars. Konsumi 5.5 lt inter urban, 8 lt urb. Berat
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike letrat epaguara 12 2018 Berat
E shitur
Shitet audi A4 250naft me motorr te vitit 2004 ne gjendje super te mire; Makina eshte ne gjendje perfekte me sherbime e sapo bera; 4 goma te reja pirelli; Te interesuarit te kontaktojn ne nr e ce Berat
E shitur
Shes audi a4 2.5 diesel quatro viti 2004. Makina e sapo ardhur me dogan dhe me targa kambi automatik xhama te zinj xhama elektrik 108000 km te sajat cdo lloj servisi i eshte ber jasht gjendj. Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje super te mire, me te gjitha sherbimet te kryera tan; Per me shume informacion kontaktoni ne nr tel: 0696266007; Cmimi: I diskutushem Berat
E shitur
Audi A4 ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike Motor 1.9T () te kuqe 5 marsh. Dokumentat te paguara per 1 vi. Te gjitha sherbmet i jan krye. Disqet 17 Cmimi 3600 i pa diskutush. Berat
E shitur