Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Berat

Makina eshte full sencor parkimi + shiu + dridash kamje automat G8 + 1 me goma te reja disqe nr 18 ka 3 celsa me shrbime t bra vaji filtrat vaj kamje ferota para mbrapa nuk ka nevoj pr asnj gj m. Berat
10 200€
I diskutueshëm
Shitet audi a6 look rs6 3.0tdi quatroo full opti. Disqe 20 origjinal audi, fenera matrix, tavan xham, sendeilje me ngrohje fryrje cfryrje memor. Sistem drejtimi autopilot qe leviz sipas vijave t. Berat
19 900€
Viti: 2009; ; Kilometrazhi: 227456 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Berat
16 000€
I diskutueshëm
mimi I diskutushem; . 0044749306676; . 0699673959 Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mir te gjitha sherbimet te bera me fatur, cdo gje fuksjonale pasqyrat me palosje me klima etj, shum e paster si jasht dhe brenda 1.9 naft viti 2000, mundesi nderimi m. Berat
E shitur
Shitet Audi a6 viti 2004 motorr 2.5 TDI ( me I te kuqe ) v6. Motorri esht shum perfekt terheq shum mire, me te gjitha sherbimet e bera mekanike dhe xheneri. Makina ka keto opsione: . Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mir te gjitha sherbimet te bera me fatur, cdo gje fuksjonale pasqyrat me palosje, me klima etj, shum e paster si jasht dhe brenda 1.9 naft viti 2000 mundesi nderimi m. Berat
E shitur
Audi a3 1.9 tdi viti 2005 kamio manuale me dogane te paguar ne gjendje shume te mi. Cmimi i diskutueshem Berat
E shitur
Audi 1.9 naft i 1998. 260 mije kilometra origjinale me amplifikator muzike dhe letrat i ka re paguara deri ne fund te korriku Berat
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike letrat epaguara 12 2018 Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mir te gjitha sherbimet te bera me fatur, cdo gje fuksjonale pasqyrat me palosje, me klima etj, shum e paster si makin 1.9 naft viti 2000 mundesi nderimi me makin me 4. Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mir te gjitha sherbimet te bera me fatur, cdo gje fuksjonale pasqyrat me palosje, me klima etj, shum e paster si makin 1.9 naft viti 2000 mundesi nderimi me makin me 4. Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mir te gjitha sherbimet te bera me fatur, cdo gje fuksjonale pasqyrat me palosje, me klima etj, shum e paster si makin 1.9 naft viti 2000 mundesi nderimi me makin me 4. Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mir te gjitha sherbimet te bera me fatur, cdo gje fuksjonale pasqyrat me palosje me klima etj, shum e paster si jasht dhe brenda 1.9 naft viti 2000 mundesi nderimi m. Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mir te gjitha sherbimet te bera me fatur, cdo gje fuksjonale pasqyrat me palosje me klima etj, shum e paster si jasht dhe brenda, 1.9 naft viti 2000 mundesi nderimi m. Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mir te gjitha sherbimet te bera me fatur, cdo gje fuksjonale pasqyrat me palosje me klima etj, shum e paster si jasht dhe brenda, 1.9 naft viti 2000 mundesi nderimi m. Berat
E shitur
Shitet Audi A3 S lin. Makina eshte 2L Turbo me benzi. Viti prodhimit 2006. Fuqi 240; Te gjitha serviset e be. Servisi fundit me gjith rrip moto. 28-12-2017 Concesionar. Makina esht. Berat
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mir te gjitha sherbimet te bera me fatur, cdo gje fuksjonale pasqyrat me palosje, me klima etj, shum e paster si jasht dhe brenda, 1.9 naft viti 2000, mundesi nderim. Berat
E shitur
Shes a3 ne gjendje shum te mir Berat
E shitur
Eshte ne gjendje te mir te gjitha sherbimet te bera me fatur, cdo gje fuksjonale pasqyrat me palosje me klima etj, shum e paster si jasht dhe brenda 1.9 naft viti 2000 mundesi nderimi me makin m. Berat
E shitur

Shitja e Audi në qytete të tjera