Njoftimet Premium

Shitja e Bentley në Shqipëri

Shitet Bentley Continental gtc Beluga Viti 2007. Motorr 6.0 benzi. 12. 42470 mil. Sallon meshin te k. Disqe 20 dhe goma 60. Xhama t zinj origjin. Full opti. Pasqyra me palos. Senso. Fier
E shitur
Full opsion; Makina esht shum e paster; Edhe ne gjendje; Shitet ose ndrrohe me makin te vogel + lek; ; Autoselvia Tiranë
E shitur
E 270 ne gjendje shum te mir e gatshme per cfardo lloj prove Fier
E shitur
Makina esht ne gjendje te. 5000km. Makina esht ne amerik perdorur nga familje Mbreterore paguar 700 mij dollar kanadez kur esht bl. Makina niset per shqiperi na koha qe behet pages. Tiranë
E shitur
ne gjendje super 4.2 benzin zbret cmimi nga 8000 euro ne 6500 Durrës
E shitur
Bentley get stopa mbrapa Tiranë
E shitur
Mercedes-Benz ne gjendje shum te mir PA letra PA targa matprri super Durrës
E shitur
Bentley Continental supursport shum i vecant me dokumenta te regullta deri ne fund te vit. Motor 3.5 benzine shum e shpejte dhe shum komo. Sallon meshini i kuq i vecan. Makina esht e viti. Tiranë
E shitur
fgbsdfgsdfgtwertwer Bulqizë
E shitur
Bentley arnage 2007 V8 benzin; I blinduar b6; 2000 km pothuajse e re; Cmimi 150.000 euro; Duhet te paguani 20% te parave; Dhe makina behet e juaja; Viber 0693515469; Ose tel ne 0694408048 Lezhë
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte me sherbime te bera eshte manuale naft 2.5 Kukës
E shitur

Shitja e Bentley në qytete të tjera