Njoftimet Premium

Shitja e Audi TTS në Shqipëri

Shes Audi TTS origjinale S-LINE, motor 2.0 TSI benzine QUATTRO 272 hp shum e shpejt, me 182mij km origjinale, shum e bukur edhe e paster si makine, komplet xhama te zinj origjin. e kam blere ve. Tiranë
15 000€
Shes Audi TTS origjinale S-LINE, motor 2.0 TSI benzine QUATTRO me 172mij km origjinale, shum e bukur edhe e paster si makine, komplet xhama te zinj origjin. e kam blere vet tek AUDI ne GJERMAN. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire ska nevoj per asnje sherbim me letra te rregullta i mbarojn ne gusht 2018 eshte gaz-benzine 1.8 turbo shitet ose nderrohet Fier
E shitur
Shitet audi TT 1.8 benzin s line km origjinale me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra rryp motorri etj; E gatshme per cdo lloj prove mund ta kontrolloni ku te doni; Cmimi 2700 pak. Tiranë
E shitur
Shitet Audi TT S-Line; Eshte ne gjendej Perfekt; Me letra; 1.6 Benzin; Gjithcka Fuksjonale; Nuk ka as edhe 1 lloj porblemi; Njgjyr Blu sic eshte ne foto; Ose ndryshohet me makin Tiranë
E shitur
audi tt s line ne gjendje perfekte sherbimet e bera navi ekran 1.8 benzine cmimi i diskutueshem Tiranë
E shitur
Audi tt S model 310 kuaj 2.0 benzine automatik momentalisjt ndodhet ne zvicer vjen per pak jave shum i bukir edhe i vecante Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire; Sherbimet te gjitha te kryera letra te pagua. impian gazi, dyer lambo style; Xenon, audio bose original, goma te re. etj Tiranë
E shitur
audi tt s line series limited ne gjendje perfekte sherbime te sapo bera goma te reja shitet okazion Tiranë
E shitur
Audi tt s line te gjitha sherbimet te sapo bera disqe chrome goma te reja ne gjendje perfek. shitet ose nderrohet Tiranë
E shitur
Shitet Audi TT S-Line 2.0 Benxin Turbo i Vitit 2009, 57.966 Km Origjinale, Automat DSG Tronik, Disqe 19 Audi Original, Sedilje Lekur Kamosh Elektronike, Bishti Hapje Mbyllje me Buton Etj, Aud. Tiranë
E shitur
Audi eshte blere ne dyqanin e audit ne Tirane, makina ka ( 50 mije km ) e i ka te regjistruara ne servisin e porche Albania disqe goma 19 sedilje kamosh ekologjik esht full exstra pilot automati. Tiranë
E shitur

Modeli Audi TTS u shfaq së pari në tregun e automobilave në vitin 2008 rreth dy vjet pasi gjenerata e dytë Audi TT Type 8J hyri në treg. Audi TTS në shumë mënyra është e ngjashme me TT, por është e pajisur me motorë më të fuqishëm dhe gjithashtu ka një set të plotë të pasur dhe dekorim të shtrenjtë. Modeli është në dispozicion në coupe dhe roadster. Ulja në kabinë është shumë e ulët, por drejtuesit dhe pasagjerët kanë rregullimet e nevojshme për t'i rregulluar ato në lartësi. Hapësira për pasagjerët në pjesën e pasme dhe në pjesën e bagazhit është jashtëzakonisht e vogël. Por kjo nuk është për t'u habitur, sepse coupe dhe roadster janë makina për dy. Në vitin 2010, makina u ristrukturua së bashku me të gjithë familjen TT. Në vitin 2015, u prezantua gjenerata e re Audi TTS.

Audi TTS general form
Audi TTS side view
Audi TTS back view

Shitja e Audi në qytete të tjera