Njoftimet Premium

Shitja e Audi TT në Shqipëri

Audi tt 1.8 turbo benzin, 180 kuaj fuqi, taksa siguracin te sapo paguara, sapo i kam ber servis freksioni i ri LUC, bateri e re varta, paketa e dinamos e re, kandele te reja boch dhe bobina kandel. Tiranë
3 500€
Shes audi TT motor 2000 benzin viti 2009 version fu. Mundsi ndrimi plus minus diferenca nga ana ime ose juaja faleminderit Vlorë
9 500€
I diskutueshëm
audi tt ngjendje te mir pune 1.8 benzin ga. 4x4. pilot automa. sedilje ngrohje ftohj. kondicjoner Krujë
E shitur
Audi TT 2.0 tfsi S-line, look s-line 2012 origjinal, Kamio Manuale, super gjendje me tgjitha sherbimet e sapo bera, e targuar per here te pare ne 20 janar 2018,; ; ; Shitet Ose nderrohet plu. Tiranë
E shitur
Okazion Audi TT 4X4 benzin 1.8 benzin kabriolet makina gjendje perfekte letra tpaguar, shitet per arsye mosperdorimi largim nga shqiperia, vetem bleres serjoz Fl Tiranë
E shitur
Shitet per arsye mosperdori. gjendje perfekte Tiranë
E shitur
Audi TT ne gjendje perfekte motorrike & xhenerike viti 2002 motorr 1.8 turbo 140 ph gaz-benzin impianti gazit stag origjinal me 3 vite garanc; Full opsion sendile meshine + ngrohj; Nr. Tiranë
E shitur
Audi TT 1.8 benzin/ga. Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerik Tiranë
E shitur
Shitet audi 2 vence kabjole cmimi i diskutushem Korçë
E shitur
OKAZION! Shitet audi TT 1.8 benz. Me letrat e paguara per 1 vi. Ne gjendje shume te mire Tiranë
E shitur
Shitet AUDI TT cabriolet 2001 1.8 Turbo benzi. makina eshte ne gjendje shume te mire sedilje lekure me nxemje Tiranë
E shitur
Shitet Audi TT 1.8benzin Tur. cabriolet ne gjendje shume te mi. taksat e paguara Korçë
E shitur
Shitet Audi tt quattro 1.8 benzin ne gjendhe te mir motorrike xhenerike sedilje me ngrofje air kondicioner Cimi 2700 euro i pa diskutushe Durrës
E shitur
Shitet Audi TT Coupe, 1.8 Benzi. 123.000. Disqe alumin, kondicioner, ardhur nga Zvic. Pa doga. Cmimi 2900 Euro i diskutuesh. Cel: 0694010103 Tiranë
E shitur
Shitet Audi TT 1.8 Benxin 4x4 Vit Prodhimi 2002 Me Targa te prera ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike cmimi 3000 Eur Durrës
E shitur
shitet per arsye emigri. bejm ulje Shkodër
E shitur
Shitet Audi blere direkt nga AUDI ne Gjerma. Cmimi i diskutuesh. 2.0 benzine 230 fuqi Quattro automatik Durrës
E shitur
audi tt 2.0 turbo e zez gjendje super xhamat e errsuar disqe 18. makina esht shum shum e shpejt dhe perball. sh. shum mir manovrimet n rrug Elbasan
E shitur
Audi TT 1.8 Turbo benzine viti prodhimit 2001 Ngjyre e zeze, 200000 km, sedile lekure me ngrofje, klima, aset sportiv, disqe 17, 4 vende, kseno, sedile lekure full full option !!!shitet 3200eur. Tiranë
E shitur
Shitet makina esht me taksa te paguara e gati per cdo lloj prove motorr 2000 benzin g. 4*4 S Li. cel viber whatsapp 0673320000; Cmimi 3500 i padiskutueshem Tiranë
E shitur

Audi TT është një coupe sportiv që u shfaq së pari në tregun e automobilave në fund të shekullit të 20-të. Versioni përfundimtar i prodhimit të Audi TT Coupe u prezantua në vitin 1998 dhe performanca në pjesën e pasme të një roadster në vitin 1999. Deri më tani, brezi i tretë i makinës popullore tashmë është prodhuar. Ky model sportiv i klasës së mesme u krijua në bazë të Volkswagen Golf. Audi TT për herë të parë zbatoi teknologjinë e saldimit me lazer pa tel të një trupi alumini. Trupi aerodinamik TT është një nga më të mirat në klasën e tij. Sot, blerësit kanë modele të disponueshme, makinë me rrota të përparme active dhe me të gjitha. Për t’u vënë re është se, dy letrat TT - një shkurtim i emrit të garës Trofe Turistik, mbajtur çdo vit në Isle of Man (Mbretëria e Bashkuar) që nga viti 1905.

Audi TT general form
Audi TT side view
Audi TT back view

Shitja e Audi në qytete të tjera