Njoftimet Premium

Shitja e Audi S8 në Shqipëri

Shitet audi S8 motorr 5.2 V10 me motorr Lamborghini; viti 2007 look 2010 orgjinal fabrike; Nderrohet me Range Rover Vogue, Bmw Audi A7, Mercedes 5.5 AMG ose 6.3 AMG Durrës
E shitur
Shitet audi S8 motorr 5.2 V10 me motorr Lamborghini; viti 2007 look 2010 orgjinal fabrike; Nderrohet me Range Rover Vogue, Bmw Audi A7, Mercedes 5.5 AMG ose 6.3 AMG Durrës
E shitur
Audi S8-5.2 V10 Benzin (S8 origjinal nga fabrika ), Viti Prodhimit 2006 me 194.000 km, FULL OPTIONS, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje + fryrje + cfryrje + memory, perde ne panel. Tiranë
E shitur
AUDI S8 ORIGJINAL ME MOTOR 4.0L TWIN TURBO INDIVIDUALE ORIGJINAL FABRIKE 520K. MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA GJERMANIA E PA PERDORUR FARE NE SHIPER. MAKINA ESHTE 20.12.2012.MAKINA ESHTE FULL FUL. Tiranë
E shitur
Audi S8 5.2 V10 FSI Quattro, 450 HP, FULL OPTIONS, Viti Prodhimit fundi 2008 Automat + /- me 210.000 km, Marsha ne timon, Feneret Xenon, Sensor Parkimi, Sensor Dritash, Sensor Shiu, Sendilj. Durrës
E shitur
Audi S8 5.2 V10 FSI Quattro, 450 HP, FULL OPTIONS, Viti Prodhimit fundi 2008 Automat + /- me 210.000 km, Marsha ne timon, Feneret Xenon, Sensor Parkimi, Sensor Dritash, Sensor Shiu, Sendilj. Durrës
E shitur
AUDI S8 5.2L ORIGJINAL ME MOTOR V10 ME LOOK TE S-8 TE 2010.MAKINA ESHTE 20.12.2007.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 185000 KM ORIGJINA. KOMPLET VESHJET BRENDA DRURI ME NUANC. Tiranë
E shitur
Shitet Audi S8 5.2 V10 benzin 331kw; Makina eshte me tgjitha sherbimet e kryera; Eshte shume e paster brenda dhe jashte; Makina eshte me dogan te paguar ! Lezhë
E shitur
Makina esh super full option dhe sherbimet si vaj filtra, ferrota te sapokrye. Sediljet me ngrohje para dhe mbrapa + ftoh. Sediljet para me masa. Tavan Alcantara, Sistem freni qerami. Pe. Tiranë
E shitur
shes disqet origjinale me gjith goma verore 60% disqet jan te pa gervishtur per audi a8 s8 a6 s6 nr 20 Tiranë
E shitur
Shitet audi s8 viti 2000 full opsion me te gjitha opsionet e mundshme 4.2 benzin gaz ne gjendje te mir motokrrike dhe xhenerike 4 gomat e reja 4 stinet cmimi 4500 ose ndrrim Durrës
E shitur
Shitet Audi A8-S8; Ofrohet mundesi nderrimi Tiranë
E shitur
Origjinal AUDI S8; 450 PS; 20 Zoll Fellne origjinale me guma te reja Tiranë
E shitur
Shes disqe audi nr 20 me gjith goma te reja jan origjinale te audi s8 cmimi 1500 euro kurse Vec disqet 1000 euro Tiranë
E shitur
Shes disqe Audi s8 20 origjinale me gjith goma te reja Tiranë
E shitur
Audi s8 origjinale fabrike 5.2 benzin; Makina esht ne gjendje super te mir, full me te gjitha; xhama te zi origjinal perde origjinale ne dyr; Cmimi me marrveshje ose me nderrim Shkodër
E shitur
OKAZION SHITET AUDI PER ARSYE MOS PERDORIMI Tiranë
E shitur
Shitet Audi s8 full full opsion Tiranë
E shitur
Shitet Audi ss8 vit 2009 Tiranë
E shitur
Shitet audi S8 5.2 V10 Benzine, viti 2007, ngjyre e hirit, baxha xhami, sendilje ngrohje ftohje, full optio. Cmimi i diskutueshem Tiranë
E shitur
Audi s8 viti 2007; 5.2 benzin; 4x4; baxha xhami me panel, ftohje ngrohje sedilje para dhe mbrapa, dyert me thithje, perde originale me korent, bagazhi me buton, sedilet me masazh, nezje star. Durrës
E shitur

Modeli Audi S8 është një sedan përfaqësues me një këndvështrim sportiv të serisë speciale "S", e cila prodhohet nga një ndarje e kompanisë gjermane Audi Sport GmbH. Gjenerata e parë e makinës S8 (D2) u prodhua në vitin 1996. Në fillim, Audi A8 u zhvillua si një konkurrent i Mercedes-Benz S-Class dhe BMW 7. Por, pasi Mercedes-Benz ka një ndarje sportive, AMG dhe BMW, një ndarje M, Audi ka një version sportiv në Sport GmbH. Në vitin 2012, Audi paraqiti gjeneratën e tretë sedan S8 të sportit ekzekutiv (D4). Modeli në mënyrë të konsiderueshme shtoi fuqinë, kontrollimin dhe u bë më sportiv. Karakteristikat e makinave janë bërë më agresive, shumë pajisje të reja elektronike janë shfaqur.

Audi S8 general form
Audi S8 side view
Audi S8 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera