Njoftimet Premium

Shitja e Audi S7 në Shqipëri

-Audi S7; ; -4.0 benzine 450hp; ; -Viti 2014; ; -139.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 23.700 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
23 700€
Shitet Audi S7 2015 4.0 L V8; ; Full options; ; Distronic, Navigator, Kamera Para& Mbrapa, Sensore perplasje, sensore kembesoresh, Sedilje me memorie, Ngrofje, Ftofje, Carbon interior, Klim. Tiranë
E shitur
audi a7 s line motorr 3.0 tdi me 2 turbo bi tur. super i fuqishem gjendje perfekte shum i mirmbajtur me servise koncensionare i perdorur vetem nga 1 person super full opsionesh t ndryshme 313. Tiranë
E shitur
AUDI S7 FUll full fu. te gjitha sherbimet bera te koncesionar AUDI Tiranë
E shitur

Audi S7 Sportback është një version i fuqishëm i hatchback të madh A7. Modeli ka qenë në treg që nga viti 2012. Në 2014, makina u ristrukturua. Audi S7 ka një motor të fuqishë, të gjitha me rrota aktive dhe një kuti robotike S-tronic. Blerësëve iu ofrohen një zgjedhje të gjerë opsionesh shtesë dhe në konfigurimin bazë ka tashmë një model të pasur: të brendshme prej lëkure, 6 airbag, system pneumatik ajri, vende elektrike para, sistem audio të cilësisë së lartë, sensorë parkimi, rrota aliazhi të lehta, bagazh elektrik, biksenon fenerë. Makina Audi S7 Sportback është bërë në trupin 4G. Modeli ka një formë elegante dhe duket shumë dinamike.

Audi S7 general form
Audi S7 side view
Audi S7 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera