Njoftimet Premium

Shitja e Audi S6 në Shqipëri

Audi S6 Quattro 4.2 benzine viti 2000, makina eshte ne super gjendje, nuk ka nevoje per asgje dhe eshte shume e shpejte me sistem frenimi me ajr. mundesi nderrimi Kavajë
5 500€
Audi A6 quattro S-Line; Motorri-3.0; Kambio-Automat; Karburanti-Nafte; Kilometra-286000; Viti i Prodhimit-2006; Pershkrimi-Makina eshte ne supergjendje me letra per nje vit e pajisur me libe. Tiranë
5 300€
AUDI A-S6 Automat Full ekstra; mimi 5200; Viti 2005; Automatik; motorr 3.0 pa taka lluksi; Navi te madh DVD + Tel; Komanda ne timon; baxho elektrike; Marshe ne timon; sallon lekure, ngjyra bezh. Tiranë
E shitur
DISQE AUDI TE S-LINE; TE ARDHUR NGA AMERIKA; JAN 100% ORIGJINALE ME STEM AUDI; 2 GOMA GATI TE REJA 2 TJERAT 70%; JAN TE PA DEMTUM TE PATHYER; JAN PERFEKT; I JAN HEQUR S6; 255/35R19; NDODHEN N. Kavajë
E shitur
Shitet Audi S6 5.2 L V10 Quattro Benzin, Full Opti. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e mesiper Tepelenë
E shitur
Audi S6 5.2 fsi quatro look rs6; tapiceria rs6; sedilje elektrike dhe me ngrohj; start/stop 3 qeles; bixenon fener inteligjent kthehen sipas timoni; Baxho xhami panel diello; marmitat f. Shkodër
E shitur
Audi A6 3000 benzin s li. Quatro makine esht ne gjendje perfekte Tiranë
E shitur
Shitet audi s6 4.2 v8 me doga. Shitet per arsye familja. Cmimi i padiskutueshe Tiranë
E shitur
dokumentat te regullta skadojen dhjetor 2017 e gatshme per prov Gjirokastër
E shitur
Okazion!! Shes Audi S6 2.4 benzin-gaz ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga jasht makina eshte full opsion eshte komplet sport nga fabrika me sensor parkimi me perde elektrike kamio 7G komanda n. Berat
E shitur
Audi A6 3.0 naft 4x4 super full me ngrohje sendilesh sallon lekure dizenjio dhe motor sLine nga fabrika Tiranë
E shitur
SHITET Audi S6 2.4 V6 Benzine/Gaz Viti 2006. manual, bixenon, me amortizator sportiv, me hapese xhami, disqe ''19'' xhama te zinj mbrapa, 142.00 km origjinale, impianti gazit me 2 vjet garan. Kavajë
E shitur
SHITET Audi S6 2.4 V6 Benzine/Gaz 4x4 SLine Viti 2006 Makina ne gjendje shume te mire pune, me amortizator sportiv, shume ekonomike, xenon/bixenon, tavan xhami gjysem, disqe ''19'' te gjith. Kavajë
E shitur
Per ata qe e njohin kete makin 4.2 v8 340 ps Gjirokastër
E shitur
Shitet Audi S6 me dokumenta te rregullt; ; ; Cmimi: 6900 euro; ; Tel: 0696166304 Tiranë
E shitur

Audi S6 është një version sportiv i Audi A6 popullor. Për herë të parë ky modifikim sportiv u prezantua në trupin e C4 në 1994. Pastaj gjenerata e parë Audi S6 u prodhua në sedan dhe me portobagazh. Që atëherë, ka tre gjenerata të tjera të këtij modeli. Aktualisht sot është makina Audi S6 (C7). Për më shumë se 20 vjet histori të projektuesve të makinave dhe projektues të kompanisë gjermane kanë përmirësuar vazhdimisht pamjen e jashtme dhe të brendshme të këtij modeli, si dhe mbushje teknike. Brezi i katërt Audi S6 (C7) goditi tregun në 2012 dhe ende prodhohet. Në vitin 2014, u ristrukturua. Krahasuar me gjeneratën e tretë, ka ndryshuar pamja e jashtme, e brendshme, motori, pezullimi dhe një numër i komponentëve të tjerë të automjeteve.

Audi S6 general form
Audi S6 side view
Audi S6 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera