Njoftimet Premium

Shitja e Audi S5 në Shqipëri

Shitet Audi S-line Fabrike, 2.7 nafte, Dhjetor 2008, Automat + tronik, sensor para mbrap, abs, klima, sendile me ngrohje + fryrje, bixeno etj, letrat per nje vit, shume e paster nga jasht dh. Tiranë
E shitur
Audi s5 4.2 v8. Viti prodhimit 2008 kamio automatike, sallon lekure me sedilje ngrohje + ftohje + memory + levizje elektri. Navigat. Timon multifunksion. Klima bizo. Pasqyra elektri. Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire Tiranë
E shitur
Audi A5 Quattro 3.0 nafte ne gjendje perfekte e sapo ardhur ne Shqiperi me dogane te paguar gati per targ. Ka 215.000. Nuk e kap taksa e luksi Durrës
E shitur
Shitet audi s5 prodhimi 2008 full option, motorr 4.2 benzine, sedilje lekure gjendje shume te mire me taksa te paguara dhe gjith serviset e ber Tiranë
E shitur
Audi S5 4.2 benxin viti fundi 2008 km170.000 full opsion kambio automat / ndezje pa celes / tapiceri gjys lekure gjys kamosh ngjyre kaf + zeze / sedilet me ngrohje / kamera parkimi / ekran t. Tiranë
E shitur
Ne gjendje shum te mi. Serviset e bome te gjith. Kambio manuale 4.2 benzi. Ful. Kilometrat 138000 Tiranë
E shitur
Makina eshte me gjitha sherbimet e bera ne gjendje shum te mir nga brenda dhe nga jasht me letra deri ne fund te dhjetorit (Me sallon bezhe serdiljet me nxerje pasqyrat me mbyllje cseno mbi csen. Lezhë
E shitur
sges AUDI S5 4.2benzin viti 2010 i prodhimit makina esht me shrbimet full sline chimi 23000 euro i diskutushem makina tani ka ardhur nga gjermania me letra te sapo bera esht gati per cdo lloj prov Tiranë
E shitur
Shite makina per momentin gjendet ne itali me te gjitha sherbimet e bera goma te reja motorr 2000 naft. mundesi nderrimi me apartament ne Tr shtojm dhe lek Tiranë
E shitur
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte shitet ose nderrohet per arsye se dua te mar makine me te madhe full opsional S line nuk ka nevoj per as nje lloj sherbi. Tel jo barbona vetem bleres serjoz Tiranë
E shitur
Okazion!!; Shes Audi A5 S-Line i fabriku; Makina ka hyr ne Shqipri me dat 11.06.2016 me dogane te paguar e ardhur nga Ital; Makina eshte full options individual cdo gje e porositur, . Tiranë
E shitur

Audi S5 u prezantua për herë të parë në publik në Sallonin Ndërkombëtar të Automjeteve të Gjenevës në vitin 2007. Pastaj pamja dinamike e makinës tërhoqi vëmendjen në mbarë botën dhe fitoi nota të larta nga ekspertët. Në treg Audi S5 shfaqet në vitin 2008. Gjenerata e parë u prodhua me dy dyer të trupit (S5 Coupe), me katër dyer (S5 Sportback) dhe të konvertueshme. Në vitin 2012, kompania gjermane ristrukturoi gjeneratën e parë, pas së cilës modeli filloi të dukej edhe më elegant dhe i këndshëm. Përditësimi i Audi S5 u prodhua deri në vitin 2016, derisa gjenerata e dytë S5 u shfaq në treg. Gjenerata e dytë Audi S5 u prezantua në shfaqjen ndërkombëtare të automobilave në Paris 2016. Pamja e jashtme ka ndryshuar mjaft, por ende njeh karakteristikat e familjes Audi.

Audi S5 general form
Audi S5 side view
Audi S5 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera