Njoftimet Premium

Shitja e Audi S4 në Shqipëri

SHITET AUDI S4, 3.0 TFSI, VITI 2010, LETRA TE PAGUARA DERI NE QERSHOR 2020, TAVAN XHAMI, SENSOR, XHAMA TE ZINJ ETJ Tiranë
16 200€
Audi S4 3.0t benzin i vitit 2010 me 150.000km orgjinale, kamio automatike, sallon te zi me te kuq, baxha xhami, dritat full led, sensor parkimi e. super makin e shpejt dhe e sigurt ne rrug. Fier
16 500€
Audi S4 quattro ose 4x4 2010; 169 mij km origjinale me liber sherbimi ku servisi fundit daton ne 27.04.2018; 3.0 TFSI; Makina ka ardhur nga Zvicra; Ka Xhama te zi origjinal; Bixenon dhe levizj. Elbasan
18 000€
Audi S4 4.2 benzine, gjendja praktikisht e r. Perpara 30000 km i jane kryer sherbimet zinxhira faze + tensionues, amortizator pas, radiatoret shtese, filter dhe vaji i kambios et. Te gjith. Tiranë
12 000€
Viti: 2013; ; Kilometrazhi: 166000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
15 500€
Viti: 2010; ; Kilometrazhi: 150000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Elbasan
25 000€
Makina eshte ne gjendje perfekte e mirmbajtur si brenda ashtu dhe jashte motorri 2.4L xhama elektrike, clima, sensor shiu me ganxhen origjinale te cmontueshme S-line nga fabrika shume ekonomik. Tiranë
E shitur
E shitur
Audi a4 1.8 turbo gazi i shenuar ne leje te qarkullimit taksat te paguara 26.2 2019 cmim i diskutushem Tiranë
E shitur
Audi a4 ekstra s-line, xhamat e zi origjinale te shenuar ne lejen e qarkullim. Letrat e prera deri me dhjetor 2018. Gjithcka ekstra fabrikis. Cmimi I diskutushem Tropojë
E shitur
Cmimi I diskutushem Shkodër
E shitur
Audi s4 1.8 benzin kabri. makina esht me dokumenta italiane Tiranë
E shitur
Audi 1.8 turb. makina eshte e mirmbajtur gazin e ka te montuar ne itali dhe i shkruajtur ne lej te qarkullim. me klima xhamat elektrik sistem alarmi eshte shume e shpejt ska nevoj per komente Tiranë
E shitur
Shitet Audi A4, Sport Line 2.7, viti 2008, 170mij km, kamio automatike n gjendje shum t mi. Pr m shum info, kontakt n. e celulari Tiranë
E shitur
shitet audi a4 2.0 benzin; super gjendje; s-line Tiranë
E shitur
Shitet Audi A4, Sport Line 2.7 TDI, viti 2009, 160mij km, kamio automatike n gjendje shum t mi. Pr m shum info, kontakt n. e celulari Tiranë
E shitur
Shitet Audi S4 ngjyre blu 4x4 motor 2.7benzine biturbo 317 hp ne gjendje perfekte me let. cmimi 5200 i diskutueshem Tiranë
E shitur
Audi S4 2011,; 2.0 tdi,; Model sportiv,; Full Opsione,; Me liber servisi,; Disqie 17r Rs4,; Goma Michelin 4 stinshe te 4 gomat te reja,; Rrypi i matorrit me sinxhir,; Shitet per arsyje mo. Tiranë
E shitur
Audi s4 2000 nafte sedilje me ngrohje goma te reja dhe sherbime te bera Durrës
E shitur
Audi A4 1.8 moto. Gazi i shenuar ne leje te qarkullimi. Letrat i mbarojne shkurt 2018 kurse siguracioni maj 2018 jane ber te gjitha sherbimet makina eshte shume e shpejt dhe e mbajtur Tiranë
E shitur

Linja e Audi S përfshin versione sportive me performancë të lartë të modeleve konvencionale. Në fillim, indeksi S në kompaninë gjermane u përdor për të përcaktuar modifikimet sportive të Audi 100. Më vonë, ky emër iu dha pothuajse të gjitha versioneve sportive të makinave Audi. Gjenerata e parë Audi S4 u prodhua në vitin 1991. Gjatë gjithë historisë së saj, makina u prodhua në modele të tilla si sedan, station vagon dhe kabrioletë. Një tipar karakteristik i S4 ishte prania e motorit të fuqishëm, të gjitha rrotat aktive, një kabinë të rehatshme të shtrenjtë, si dhe zhvillimet më të fundit në industrinë e automobilave. Prodhimi i fundit aktual i Audi S4 (B9) u prezantua në 2015 dhe hyri në treg në 2016.

Audi S4 general form
Audi S4 side view
Audi S4 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera