Njoftimet Premium

Shitja e Audi S4 në Shqipëri

SHITET AUDI S4, 3.0 TFSI, VITI 2010, LETRA TE PAGUARA DERI NE QERSHOR 2020, TAVAN XHAMI, SENSOR, XHAMA TE ZINJ ETJ Tiranë
16 200€
Audi S4 3.0t benzin i vitit 2010 me 150.000km orgjinale, kamio automatike, sallon te zi me te kuq, baxha xhami, dritat full led, sensor parkimi e. super makin e shpejt dhe e sigurt ne rrug. Fier
16 500€
Audi S4 Origjinal Shum Pak i perdorur Ne Shqiperi 132 Mij Kilometra Origjinale Makina Start Stop Hapet Mbyllet Me Shejn Gishti Sallon I kuq Sensora Parkimi Origjinal Me Targa Shqiptare Shitet Os. Fier
E shitur
Audi S4 Origjinal Shum Pak i perdorur Ne Shqiperi 132 Mij Kilometra Origjinale Makina Start Stop Hapet Mbyllet Me Shejn Gishti Sallon I kuq Sensora Parkimi Origjinal Me Targa Shqiptare Shitet Os. Fier
E shitur
Audi S4 Origjinal Shum Pak i perdorur Ne Shqiperi 132 Mij Kilometra Origjinale Makina Start Stop Hapet Mbyllet Me Shejn Gishti Sallon I kuq Sensora Parkimi Origjinal Me Targa Shqiptare Shitet Os. Fier
E shitur
Audi S4 Origjinal Shum Pak i perdorur Ne Shqiperi 132 Mij Kilometra Origjinale Makina Start Stop Hapet Mbyllet Me Shejn Gishti Sallon I kuq Sensora Parkimi Origjinal Me Targa Shqiptare Shitet Os. Fier
E shitur
Shitet audi s4 2.7 bitur. sallon leku. disqe 18.frena porsc. interkulera rs4.dokumenta te pagua. xhama te zinj Tiranë
E shitur
Shitet Audi A4, Sport Line 2.7, viti 2008, 170mij km, kamio automatike n gjendje shum t mi. mimi 14000 i diskutues. Pr m shum info, kontakt n. e celularit + 355 69 739 0158 Tiranë
E shitur
Audi S4 4.2 benzine, gjendja praktikisht e. Perpara 30000 km i jane kryer sherbimet zinxhira faze + tensionues, amortizator pas, radiatoret shtese, filter dhe vaji i kambios e. Te gjith. Tiranë
E shitur
AUDI S4, 3.0 TFSI (40) QUATTRO, VITI 2010, 2x S-LINE, KAMBIO AUTOMATIKE, MAKINA ESHTE E MODIFIKUAR DHE KA EXTRA SI FILTER K& N, SUSTA SPORTIVE, MARMITA EXTRA ME ZHURM, SISTEM FRENIMI BREMB. Tiranë
E shitur
AUDI S4, 3.0 TFSI (40) QUATTRO, VITI 2010, 2x S-LINE, KAMBIO AUTOMATIKE, MAKINA ESHTE E MODIFIKUAR DHE KA EXTRA SI FILTER K& N, SUSTA SPORTIVE, MARMITA EXTRA ME ZHURM, SISTEM FRENIMI BREMB. Tiranë
E shitur
Audi S4 quattro ose 4x4 2010; 169 mij km origjinale me liber sherbimi ku servisi fundit daton ne 27.04.2018; 3.0 TFSI; Makina ka ardhur nga Zvicra; Ka Xhama te zi origjinal; Bixenon dhe levizj. Elbasan
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte e mirmbajtur si brenda ashtu dhe jashte motorri 2.4L xhama elektrike, clima, sensor shiu me ganxhen origjinale te cmontueshme S-line nga fabrika shume ekonomik. Tiranë
E shitur
E shitur
Audi a4 1.8 turbo gazi i shenuar ne leje te qarkullimit taksat te paguara 26.2 2019 cmim i diskutushem Tiranë
E shitur

Linja e Audi S përfshin versione sportive me performancë të lartë të modeleve konvencionale. Në fillim, indeksi S në kompaninë gjermane u përdor për të përcaktuar modifikimet sportive të Audi 100. Më vonë, ky emër iu dha pothuajse të gjitha versioneve sportive të makinave Audi. Gjenerata e parë Audi S4 u prodhua në vitin 1991. Gjatë gjithë historisë së saj, makina u prodhua në modele të tilla si sedan, station vagon dhe kabrioletë. Një tipar karakteristik i S4 ishte prania e motorit të fuqishëm, të gjitha rrotat aktive, një kabinë të rehatshme të shtrenjtë, si dhe zhvillimet më të fundit në industrinë e automobilave. Prodhimi i fundit aktual i Audi S4 (B9) u prezantua në 2015 dhe hyri në treg në 2016.

Audi S4 general form
Audi S4 side view
Audi S4 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera