Njoftimet Premium

Shitja e Audi S3 në Shqipëri

Okazion shitet Audi S3. Sport beg 1.9 naft shum ekonomike ardhur nga jashte me dogan te pagu. Makina esht e veqant kret s 3. shum e shpe. 4 marmida me shfrym. Disqe aluminit s3. Me klim arb. Shkodër
6 000€
I diskutueshëm
AUDI S3 Quattro S tronic; viti fund 2014; kambio automatike + F1; 300 kuaj fuqi; pilot automatik; tavan xhami; audio system BANG& OLUFSEN; navigator, klima, bluetooth, dvd, cd player, memor. Tiranë
22 900€
Viti: 2004; ; Kilometrazhi: 135000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Fier
3 800€
Audi S3 1.8t 20v quatt. Gjendja eshte perfekte dhe modifikimet jan te shumta, te interesuarit te vin ta shikojn nga af Tiranë
E shitur
Shitet audi s3 1.8, 20v turbo, quatro 280 hp viti 2001.makina esht ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per asgj Tiranë
E shitur
Shitet: AUDI S3 8L 280-300HP Stage 2 APR; 1.8Turbo 44 6 marshe manual; Tapiceri Recaro, kamosh dhe lekure; Klima, Sedilje me ngrohje, baxha elektrike, mbyllje qendrore, alarm, kasetofon usb au. Tiranë
E shitur
Audi S3 2.0 benzin prodhim amerikan 4 marmita origjinale me zhurem, tavan xhamit makin shum e shpejt dhe ekonomike makina eshte pa dogan me targa angleze timon europian origjinal makine shum. Shkodër
E shitur
Audi S3 Gaz Benzine 3.2l shum ekonomik dhe i shpejte; Kamjo automat; 4x4; Lekure; Navi; Blu mat; Sistem frenimi Porsche fabrike; Letra deri ne gusht 2018 Tiranë
E shitur
Shitet Audi S3 3.2 Benzin Gaz; Super i shpejte dhe ekonomik kambjo automat; Lekure; Ngrofje serdiljesh; Navigator etj Tiranë
E shitur
Audi S3 3.2l Benzin Gaz ngjyra blu mat gjendje perfekte Tiranë
E shitur
Audi S3 sportbag viti 2013 2.0 naft me letra te paguar ful extra kamio automatike start stop sensilje me ngrohje Lushnjë
E shitur
Shes Audi ES3; E ardhur nga Zvicrra; Qe 1 vit; Eshte ne gjende te rregullt; Komuna Prishtine Pogradec
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte i ka sherbimet e bera vaj filtra rripat + pompe e ujit gomat i ka 90% letrat i ka te paguara deri ne dhjetor 2017 e gateshme per cdo lloj prove 3600 i DISKUTUESHEM Kavajë
E shitur
Shitet Audi s3 2.0 nafte 2006 look 2012, kambio automatike, panorama, sensor parkimi, marsha ne timon, 170hp, makina ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prove, cmimi 7200 euro. Durrës
E shitur
Shitet Audi S3 ngjyre gri, viti 2001, 15150km, 224. 4x4, 1.8 tur. shume i shpej. I ka te gjitha sherbimet e krye. full opsion, me kondicioner, impiant muzike super, ne gjendje perfek. Tiranë
E shitur
shes audin full option me navigator tapiceri lekure ne gjendje perfek. makina ka 20 dite e sapo ardhur nga Italia Tiranë
E shitur
Shes Audi S3 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xheneri. Dokumenta te paguara per nje v. Impiant gazi i montuar ne Janar 2016 me 3 vite garanci 650. Konsumi shum i ulet 400 l/100. Tiranë
E shitur
Jap ne shitje Audi s3 ne gjendje shume te mire motorrike me letra deri ne tetor te vitit 2017 cmimi i diskutushen ose kembim me ndonje makine Bmw, Golf per me shume kontaktoni ne nr e te. J. Shkodër
E shitur
Shitet audi s3 2.0 benzi. Full option, ne gjendje perfekte nga cdo aspe. Km origjina. Per me shume kontaktoni Durrës
E shitur
Shitet Audi A3=S3 ngjyre gri, viti 2001, 14750km, 224. 4x4, 1.8 tur. shume i shpej. I ka te gjitha sherbimet e krye. full opsion, me kondicioner, impiant muzike super, ne gjendje perfek. Tiranë
E shitur
Shes audi a3 me look s3 me kilometra origjinale me tgjitha sherbimet e bera gomat e sa po vena motorr 2.0 naft 6 marsha teper ekonomi. Navigator etj et. cmimi 3800euro i diskutushe. Flm. Elbasan
E shitur

Audi A3 konsiderohet përfaqësuesi kryesor i segmentit kompakt premium, por entuziastët e makinave shpesh kritikojnë versionet standarde të këtij modeli për sjellje të parashikueshme në rrugë. Sidomos për tifozët e tillë të makinës, Audi ka krijuar një modifikim me prefiksin S, i cili është në gjendje të befasojë me sistemin me të gjitha rrotat dhe një motor të fuqishëm. Gjenerata e parë Audi S3 (8L) u prezantua në vitin 1999 në një ekspozitë në Gjenevë. Në atë kohë, ishte përfaqësuesi më i fuqishëm i gamës kompakte të kësaj marke. Audi S3 i ri (8P) u prezantua në Paris në vjeshtën e vitit 2003. Brezi i ri tejkalonte dukshëm paraardhësin në pjesën teknike dhe mori opsione interesante, një pamje më moderne. Gjenerata e tretë Audi S3 (8V) bëri debutimin e tij zyrtar në Gjenevë në pranverën e vitit 2013.

Audi S3 general form
Audi S3 side view
Audi S3 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera