Njoftimet Premium

Shitja e Audi RS7 në Shqipëri

American Crew Body Wash Shampoo Shampo trupi e krijuar vetem per meshk. Me nje sasi te vogel mbuloni te gjithe trup. Arome unike maskulin Tiranë
E shitur
Shiten urgjent S7 10cope komplet me power; Qmimi per cope 650euro; ; Shkruani viber 0038649116515 Kolonjë
E shitur

Audi RS7 është më i fuqishmi me 5 dyer Sportback në kategorinë Gran Turismo. Prodhimi i kësaj makine është një ndarje e Audi Sport GmbH. Prodhimi i modelit është i organizuar në qytetin e Neckarsulm, si dhe modeli më i ri Audi S7. RS7 është zhvilluar në bazë të modelit Audi A7. Ajo u shfaq më 16 janar 2013 në Detroit International Auto Show (SHBA). Në 2014 u bë remodelim, si rezultat i së cilës makina mori një motor më të fuqishëm dhe modifikim me prefiksin e Performancës. Çmimi i makinës fillon nga 150 mijë euro. Ashtu si modelet e tjera të kësaj klase, Audi RS7 është menduar për tregjet e automobilave të SHBA, Kinës, Gjermanisë, disa vendeve arabe dhe Rusisë.

Audi RS7 general form
Audi RS7 side view
Audi RS7 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera