Njoftimet Premium

Shitja e Audi RS4 në Shqipëri

Audi Rs 4x4; Makina esht ne super gjendje te mir, te gjitha sherbimet e bera; Vaj filtra Goma rej. Me impjant muzike, dekumenta te pagua; Makina esht 4x4 1.8 benzin turbo motor v5 super supe. Fier
E shitur
shit3t ndrrohet me naj makin deri 1000 + diferenc nga ana juaj Tiranë
E shitur
RS4 original; Okazion eshte pa dogan Durrës
E shitur
full option me letra franceze 80000 km motorr brenda garancise pa dogane Tiranë
E shitur

Audi RS4 është një model sportiv që prodhohet nga divizioni Audi Sport GmbH. RS qëndron për RennSport. Ky model qëndron në krye të linjës së Audi A4, duke tejkaluar të gjitha modifikimet A4 dhe S4 në karakteristikat e shpejtësisë. Prodhimi i kësaj makine filloi në vitin 2000 me modelin RS4 (B5). Makinat që i përkasin familjes RS4 dallohen nga njësitë e fuqishme të fuqisë, sistemi i tërthortë i Quattro me diferencial Torsen, si dhe zhvillimet më të fundit të inxhinierëve nga kompania gjermane Audi. Brezi i katërt Audi RS4 (B9) në një station vagon debutoi në një shfaqje makine në Frankfurt në vjeshtën e vitit 2017. Krahasuar me gjeneratën e mëparshme, RS4 i ri (B9) është bërë më i lehtë me 80 kilogramë dhe tani makina peshon 1.790 kilogramë.

Audi RS4 general form
Audi RS4 side view
Audi RS4 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera