Njoftimet Premium

Shitja e Audi RS3 në Shqipëri

Me dogane te pagu. e ardhun nga gjerman. full opsion Shkodër
E shitur
*** Audi S3 2.0 BENZIN TURBO; *** Viti 2011; *** Motori 2.0 BENZIN; ***Kamio AUTOMAT; ***KilometrA 114485 ORGJINALE; **Ngjyra BARDH PERL SHUM E BUKUR ***OPSIONE: ***S-Line; ***BOARD KOMPJUTE. Durrës
E shitur
*** Audi S3 2.0 BENZIN TURBO< br> ; *** Viti 2011< br> ; *** Motori 2.0 BENZIN< br> ; ***Kamio AUTOMAT< br> ; ***KilometrA 120485 ORGJINALE< br> ; **Ngjyra BARD. Durrës
E shitur

Gjenerata e parë Audi RS3 u paraqit në garën e makinave në Gjenevë në vitin 2011. Familja RS3 Sportback është një seri e hatchbacks sportiv me 5 dyer të gjitha me rrota aktive që janë të bazuara në Audi A3. Pas hyrjes në treg Audi RS3 për disa kohë mori vendin e hatchback më të shpejtë në botë. Makina mori një motor të ri të fuqishëm, eksterier të shkëlqyer dhe pajisje të pasura. Në vitin 2015, gjenerata e dytë e RS3 u prodhua dhe në 2016 ajo u ristrukturua. Përveç kësaj, pas versionit të ridezenjimit u shfaq sedan RS3. RS3 është një makinë sportive e fuqishme, por në të njëjtën kohë mund të përdoret si një hatchback i rregullt familjar. Në të ju mund të shkoni në një udhëtim në natyrë ose pazar. Në kabinën mund të vendosni 5 persona, dhe bagazhi nuk është inferior ndaj hatchbacks të tjerë të familjes.

Audi RS3 general form
Audi RS3 side view
Audi RS3 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera