Njoftimet Premium

Shitja e Audi Q7 në Shqipëri

makin europe e ardhur nga gjermania Versionin me full individual si tapiceri kamoshi ngrofje ftofje para mbrapa klima mrapa distronik blind spot panoram deri bagazh 7vendesh ndezje me start tv dv. Tiranë
16 990€
Audi Q7 viti 0/2009 Motorr 3.0nafte me 214000km; disponon cdo opsion te mundshem te ketij lloji 'sendilje elektrike ngrohje/ fryrje/shfryrje, sensor e kamer parkimi, tavan panoramik, pilot automa. Tiranë
10 000€
Audi Q7 quattro; do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRR; Me dogan t pagu; Viti 2010; Motor 3.0 T; 168 mij; Kambjo Automati; Sallon lkur origjin; Tavan Panoram; Klimatronik 4 zo; Drit. Fier
17 900€
SHITET AUDI Q7 VITI 2010 MOTORR 30 NAFT 195 MI KILOMETRA SALLON LEKUR KAMOSH PERDE SENSOR PARKIMI MAKINA I KA TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE KO Tiranë
1€
Shitet Audi q7 3.0 Tdi Quattro i 10-2007 ne gjendje super perfekte dhe nje nga fuoristradat me te rehatshme fale sistemit te amortizimit me jastiqe ajri dhe me 4 pozicio. (Lift, ofroad, comfort. Tiranë
9 500€
Audi Q7 ne gjendje shume te mir, 3.0, viti 2006 Kavajë
10 500€
AUDI Q7 VITI 2006/07 3.0 TDI QUATTRO (NAFT) 4 274000 ORIGJINALE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA SALLON I ZI LEKURE-SENDILJE ME NGROFJE -7VENDE CD-NAVIGATOR-TEMPOMAT-TEL KLIMA MARSHE DHE OPSIONE N. Durrës
12 000€
Shitet Audi Q7 S-line brenda dhe jashte nga fabri; Viti i prodhimit shtator 2008; Kambio automatike tiptronic me marsha ne tim; Timon lekure origjinale me vrima S-line; Sedilje elektrike m. Tiranë
14 000€
Audi Q7 viti 2006 look 2013 nafte 3.0 me dokumenta shqiptare qe i mbarojne ne janar 2020, makina eshte ne gjendje perfek. nderrohet Tiranë
11 700€
Audi Q7 viti 05/2008; Motorr 3.0 nafte; S line disponon cdo opsion te mundshem te ketij lloji 'sendilje elektrike ngrohje/ftohje fryrje/shfryrje, sensor e kamer parkimi, tavan panoramik, pilo. Tiranë
11 500€
Cel do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRR; Me dogan t pagu; Viti 2010; Motor 3.0 T; 168 mij; Kambjo Automati; Sallon lkur origjin; Tavan Panoram; Klimatronik 4 zo; Drita L; Drit. Fier
19 900€
Okazion: AUDI Q7. LINE QUATTRO 3.0 NAFTE ESA PO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR SI NGA BRENDA DHE NGA JASHT ESHT E MBAJTUR MIR 4 GOMA TE REJA 100% TAVAN XHAM. Tiranë
1€
Audi Q7 S-line Viti 2012 3.0 TDI V6; Eshte targuar me targe te personalizua. Motorr 3.0 nafte AdBlu. 102.000km te certifikuar origjinal. Viti 2012 dal ne qarkullim 2014. Makina eshte QUATT. Tiranë
1€
Q7 shitet komplet per pjes ose mund ta rregulloni e Sapo ardhur me dogan the paguar viti 2013 e pa perplasur tavan xhami lekur 7vende I mungojn kofona parakolp radiator nje parafango nje fene. Tiranë
6 500€
Shitet audi q7 s-line 3000 nafte e 2014 me 200.000 kilometra (origjinale) super full option, xhama te zi origjinal, sensor, 6 kamera, tavan xhami, lekur e zez, ngrohje sendilje dhe timoni, gom. Tiranë
25 000€
Audi Q7 viti 05/2008; Motorr 3.0 nafte me 214000km; S line disponon cdo opsion te mundshem te ketij lloji 'sendilje elektrike ngrohje/ftohje fryrje/shfryrje, sensor e kamer parkimi, tava. Tiranë
13 000€
Shitet Audi Q7 viti 2008; Motorr 3.0nafte me 213600km; S line full opsion, disponon do opsion te mundshem te ketij lloji, e sapo targuar me dok deri ne 10/10/2020 125000 cel 0675543943; Mundes. Tiranë
12 500€
OKAZION: Audi Q7. LINE 3.0 TDI-Quattro esa po ardhur me dogane te paguar, full option te gjitha opsionet funksionale komand bordi ne timon + marshe tronik, nevikator sensor parkingu para dhe mbrap. Tiranë
1€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
13 500€
Audi q7 3.6 benzin gaz panoramike full option pa jastiqe ajri me sust. Dokumeta te paguara deri ne 2020 me targa A. Viber whatsup + 355696679716 makina eshte akull sdo fja. Tiranë
11 999€
Shitet Audi Q7 S-line, viti 2007, Motorr 2987CC TDI, DPF Quatro S -line Origjinal. Ngjyre e kuqe/vishnje, Kambio Automatike Tip Troni. Navigator, Kamera, Sallon ngjyre kaf. Sedile ngrihje m. Tiranë
12 000€

Q7 është një Crossover i plotë i kompanisë gjermane Audi. Makina u prezantua në publik në në Sallonin Ndërkombëtar të Automjeteve të Frankfurtit në 2005. Platforma për Q7 quhet Evolution dhe kryqëzimi në Bratislavë është mbledhur në uzinën e Volkswagen së bashku me Touareg dhe Porsche Cayenne. Gjenerata e parë Audi Q7 u prodhua në periudhën 2005 - 2015. Në të njëjtën kohë, pothuajse çdo vit projektuesit dhe inxhinierët gradualisht "e përfunduan" modelin. Q7 në vitin 2005 mori "çmimin e Artë Drejtues" në kategorinë e makinave SUV, dhe në vitin 2006 makina mori vendin e dytë në klasën SUV sipas revistave Auto dhe Motor dhe Sport. Audi Q7 i ri debutoi në shfaqjen e Detroit 2015. Vlen të përmendet se një version me një motor hibrid - Audi Q7 e-tron, i cili u prezantua në Gjenevë në pranverën e vitit 2015, u shtua në këtë familje.

Audi Q7 general form
Audi Q7 side view
Audi Q7 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera