Njoftimet Premium

Shitja e Audi Q5 në Shqipëri

Shitet; ; Marka, Modeli: Audi Q5 2.0T; ; Viti: 2011; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 180.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: Keyless go, Kamera dh. Durrës
13 500€
Shitet; ; Marka, Modeli: Audi Q5 2.0 TFSI Quattro; ; Viti: 2013; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 202.000; ; Ngjyra: blu e erret; ; Opsionet shtese: Ful. Durrës
14 499€
Shitet AUDI Q5 2.0 TFSI quattro viti 2011. Targat e sapo bera me taksa te paguara deri ne gusht 2021. Mundesi nderrimi me makine SUV nafte me te njejten vler. Makina eshte e gatshme per cdo prov. Tiranë
14 000€
Ne super gjendje, transmetues automatik, ulese lkure, ndriues xenon, sensore parkimi, quattro, tavan panoramik e tj. Tiranë
11 800€
Audi Q5 2.0 diesel 4x4; Kamio automatike; Viti: 10/2009 (2 celsa perkate) Km: 210.000 (liber servis) Full Opsion; I sapo ardhur nga zvicra (dogane e pagua) Auto Motal Elbasan
13 500€
Quattro,; 2.0 Benzin; Viti: 2015; Tavan panoramik, Bang; Olufsen 14; Bokse 500W, Audi MMI,; Start -stop,; Adaptive Xenon Headlights,; Pasqyra elektrike dhe te vetpalosshme, Sinjale tek pasqyrat. Tiranë
20 000€
Shitet Audi Q5, S LINE fabrikisht e vit prodhimit 2011, ngjyra e zeze perlato me reflekse, kamjo Automat tronic, motorr 2.0 benzin TFSI Quatro 4x4 me Impiant Gazi i modelit PRINC me vlere 1500. Tiranë
17 500€
I diskutueshëm
makina e sa po ardhur nga gjermania me dogan te paguar viti fundi 2009 naft xhama te erret goma te reja drita kseno bikseno pilot automatik navigator te madh sensor parkimi makina nuk ka nevoje pe. Tiranë
12 999€
Audi Q5 3.0 Diezel Viti 2015 Makina. Dogane Cmimi 21590 Kamio Automati. dopio Panorama, ndezje Me gis. Hapje pa cel. sediljet lekur origjina. Me ngroje para Dhe p. Start & st. N. Tiranë
21 500€
Shitet Audi Q5, 2013, 37400 km, Full option, Nguyen e gri, motor 2, 0 Litersh 177 kuaj fuqi me benzin, kambio automatike, makina me dogane te paguar e gatshme per shitje, kambio automatike, m. Tiranë
28 000€
Me Dogane te Paguar, e sapo ardhur nga Suedia Tiranë
1€
Shitet: Audi Q5; Motorri: 3.0 (pa takse luks) Viti: 2014; Kambio: Automatik; Lenda Djegese: Benzine; Ngjyra: BARDHE; ; Opsionet: S-line, Audi Exclusive Interior, Tavan panoramik, Bang &. Durrës
23 900€
AUDI Q5- 3.0 TDI; MOTOR. 2967. pa takse luks; KAM. AUTOMAT TRONI; SALLO. LEKURE BEZH; SEDILE ME NGROHJE, ME FRYRJE DHE KOMANDIM ELEKTRIK; TIMONTIMON MULTI FUNKSION,; PILOT AUTOMAT, . Tiranë
13 800€
Audi Q5 QUATTRO 2000mish naft super full makina panorama marsha timon F1 klima kamera parkimi + sensor nga fabrika dritat kseno bikseno + full LED fenerat me pika sallon bezh brenda super i paste. Fier
13 900€
I diskutueshëm
Shitet Audi Q5 S-Line viti 2010, 182.000 km ne gjendje shum te mire me dokumenta te paguara, ardhur nga zvicrra Tiranë
16 500€
15 000€
Super Audi Q5- 3.0 TDI Quattro-S-Line Fabrike; Viti prodhimit 2015; Tavan Xhami Panoramike; Xhama te zinje orgjinal; sensor parkimi fabrik; Klima para mbrapa me ekran; Komanda plus marsha n. Fier
24 500€
Shitet Audi Q5 2018 2.0 TFSI shume ekonomik. Full option, 10.500km origjinale per te cilat mbaj pergjegjesi, tapiceri lekure, kamera parkimi, buton start and stop, fiket ne semafor, komanda n. Tiranë
39 000€
Viti: 2009; ; Kilometrazhi: 227456 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Berat
16 000€
I diskutueshëm
Viti: 2010; ; Kilometrazhi: 1 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
16 000€
Viti: 2009; ; Kilometrazhi: 140000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
16 500€
I diskutueshëm

Audi Q5 është një Crossover i madhësisë mesatare e famshme gjermane, e cila është në dispozicion nga fundi i vitit 2008. Audi Q5 u shfaq në Pekin në Sallonin Ndërkombëtar në pranverë të vitit 2008. Deri më sot, ky Crossover i mbijetoi në një rimodelim në vitin 2012 dhe u prodhua në versione të ndryshme me motorë benzinë ​​dhe naftë. Në 2017, një gjeneratë e re e Q5 del. Audi Q5 i ri duket i rreptë dhe i fortë. Nuk ka risi radikale dhe një ndryshim të fortë në dizajn. Në parim, kjo është mjaft e kuptueshme sepse brezi i mëparshëm i makinës është ende duke u shitur me sukses. Pse të ndryshoni diçka që tashmë është me kërkesë!? Por ka ndryshime, natyrisht. Kjo korrigjim i gabimeve, eliminimi i pikave të dobëta, modernizimi i nyjave të caktuara, zgjerimi i opsioneve dhe kështu me radhë.

Audi Q5 general form
Audi Q5 side view
Audi Q5 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera