Njoftimet Premium

Shitja e Audi Q3 në Shqipëri

Sedilje lekure ngjyre gri, kompjuter bordi, drita led perpara dhe mbrap. Sensor parkimi perpara dhe mbrapa, kopmjuter bordi, klima bizon. Super gjendje motorike, xhenerike dhe vizual. Sherbime. Tiranë
18 900€
I diskutueshëm
AUDI Q 3 quattro 2.0 TDI 2014; Kambio automatike, komandat e marsheve ne timon, navigator, klima, aux, usb, bluetooth, auto hold, servis online, panoramik pasqyra elektrike dhe me palosje, senso. Tiranë
E shitur
Audi q3 s-line quattro 2.0; vetura gjendet ne prishtin Kukës
E shitur
Shitet audi q3 2.0 tdi a-tronik S-line; Me full opsione; Prejardhje nga zvicrra; Me dokumentacion te regullt; Me km te garantuara me servise te regullt ne audi; Km-198000; Quattro; Vetura mund t. Tiranë
E shitur
audi q3 2012 s_line Tiranë
E shitur
AUDI Q3 2.0 TDI AUTOMATIK; ME FULL OPCIONE; PREJARDHJA ZVICERR; SHITET PA DOGAN; PER ME SHUM INFO; THIRR NE VIBER + 377 45 26 27 26 Tiranë
E shitur
Makina esht me kuaj extra ne gjendje shume te mire Tiranë
E shitur
SHITET AUDI Q3 2.0 TDI NAFTE QUATTRO; -VITI 2013; -KAMBJO TIPTRONIC/STEPTRONIC; -QUATTRO; -ME DOKUMENTA DERI VITIN TJETER; -E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE; -CMIMI: 25000 I DISKUTUESHEM; -NR. Tiranë
E shitur
Makina e sapo erdhur nga jasht; Viti 2016; kamera sensor; computer ne bor; Tavan xhami (PANORAMI) CMIMI ME MAREVESH. (OKAZIO) DOGANE E PAGUAR ( TE GJITHA LETRAT E SAPO PRER) F U LL O P T I. Tiranë
E shitur
Makina ka 80km esht marr 0-0 dhe esht perdorur vetem nga nje dor e vetme Manual 2benzin Turbo shum e shpejt dhe asnjelloj sherbimi tjeter pervecse vaj filtra Per me shum Kontakt 0696865915 Tiranë
E shitur
AUDI Q3, BENZIN 2000, MANUAL 6 MARSHA, 4 X 4, 170 KUAJ FUQI, KLIMA, XHAMAT E ZINJE ORIGJINAL Tiranë
E shitur
Audi Q3, benzin 2000, turbo, 4x4, manual, 6 marsha, 32700km, 170kuaj fuqi, klima, Tiranë
E shitur
Audi q3 sline 2000cc nafte shume ekonomik full opsion navi lekure me 75000 klm shum pak e pordorur shitet ose me marveshje Tiranë
E shitur
Viti: 2012; ; Kilometrazhi: 60000 km Maqedoni
E shitur

Para fillimit të shitjes së Audi Q3, specialistët e kompanisë kishin disa dyshime rreth suksesit të saj në treg. Por dyshimet nuk u justifikuan dhe shitjet e tremujorit të tretë ishin shumë të suksesshme. Pas hyrjes në treg në vitin 2011, kryqëzimi premium Audi Q3 ishte në gjendje të habiste shumë komunitetin e automobilave. Kryqëzimi Audi Q3 ka dalë mjaft kompakt për klasën e tij. Gjatësia e saj është 4.4 metra. Ajo është rreth 25 cm më e shkurtër se modeli i vjetër Q5 dhe është i përshtatshëm si një mjet për ta marrë rreth qytetit. Nga modelet më të vjetra të serisë Q, makina dallon nga shtyllat e pasme të kthyera, të cilat e bëjnë mbivendosjen si një hatchback. Në të njëjtën kohë, pjesa e jashtme e saj është plotësisht në përputhje me familjen Q. Audi Q3 është i shkëlqyeshëm për ata entuziastë të makinave që preferojnë pamje estetike dhe përmbajtje.

Audi Q3 general form
Audi Q3 side view
Audi Q3 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera