Njoftimet Premium

Shitja e Audi A8 në Shqipëri

Audi A8L full tv te kokat e sediles dvd cd impianti muzikes me i miri targa te zgjedhura goma te reja te vendosura tani 1200euro S Lin. Vlorë
14 000€
Audi A8 4.2 diesel viti 2006 bi turbo ne gjendje perfekte me 2 pal disqe e goma ska nevoje per asnje sherbim Tiranë
4 700€
Start / Stop, Keyless Go; ; Fikje Ndezje auto ne trafik; ; Sedile memory, ngrofje-ftofje, masazh, fryrje shfryrje; ; Kamer parkimi + sensore para/mbrapa; ; Timoni me ngrofje + dridhje kur nderron korsin. Tiranë
22 000€
I diskutueshëm
Xhama Te Zinj Te Certifikuar; ; Ndezje Me Buton Start & Stop; ; Baxho; ; Sedilje Me Memorje Para & Mrapa + Ngroheje Para & Mbrapa; ; Super Gjendje Fier
7 800€
I diskutueshëm
Makina esht Full Ekstra; ; Slloni Lekure/Kamera360/Dyer me Thithje; ; Tavani Panoramik/Sedile Ngrofje + Ftofje; ; Perde Origjinale/Xhama te Erret Origjinal; ; Dopio Xham/Radar Disktronik/Ndezje star. Tiranë
39 500€
Okazion Audi A8 vit fundi 2000. 2.5 v6 TDI Full optio. Xen. na. xhama dopjo me nuanx lej. Goma 100 %te rej. perde orgjinal. sallon meshine RECA. sensor pakrimi para dhe pra. Sherbime t. Tiranë
3 300€
V8 4.2tdi, n gjndje t mir, e sapo bler n Gjerman Tiranë
29 500€
Audi A8 viti fundi 2011 letra te prera per 1 vit cdo sherbim i bere 113 mije kilometra origjinale ne gjendje perfekte shitet per arsye mos perdori. cmimi i diskutueshem per Cdo detaje tjeter rret. Tiranë
1€
Audi A8 3.0 i sapoardhur nga Gjerman. Makina eshte super 10/10. Makines i jane bere sherbimet tek Aud. Makina ka gomat e reja 100% dhe disqet qe jane marre komplet tek Audi ne Gjerma. Audit s. Tiranë
1€
Audi A8L Benzine 4.2 V8 QUATTRO VP 2006 KM 250 Mije; Version Lungo Presidenciale; Super opsione full full extra; Gjendje perfekte "0 defekte "Liber Servisi; SAPO TARGUAR LETRA PER 1 VIT TE PRERA. Tiranë
1€
Shitet Audi A8 Presidenciale e sapo ardhur nga Gjerman; Makina ka 94.000. Makina eshte ne supergjendje!; SUPER FULL OPSI. Nuk behen ndrim Tiranë
36 500€
Shitet Audi A8 Presidenciale e sapo ardhur nga Gjerman. Makina ka 94.000. Makina eshte ne supergjendje! SUPER FULL OPSI. Nuk behen ndri. Tiranë
36 500€
Shitet Audi A8 LUNGO 3.2 benzine viti 2008. Pershkrim Me dokumenta te sapo prera per 1 v. Super e paster si brenda dhe jash. Full led para, mbra. Super makine si ne pamje dhe ne komodite. Tiranë
1€
Makina esht super gjendje te gjitha sherbimet te sapo bera te audi me fatur 130.000 mi kilometra origjinale akull si na brenda si na jasht Shitet ndrohet cemimi 32000 i diskutush. Tiranë
32 000€
I diskutueshëm
Makina esht super gjendje te gjitha sherbimet te sapo bera te audi me fatur 130.000 mi kilometra origjinale akull si na brenda si na jasht Shitet ndrohet cemimi 32000 i diskutush. Tiranë
32 000€
Shitet Audi A8, viti 2006, automatik, i ardhur kete vere nga Angli. Mjeti eshte me dokumenta angle. Ne gjendje shume te mire, i pademtuar asnjehere, shitet per arsye te mosdokumentacionit n. Durrës
7 000€
pa asnje difekt, i pershtatshem per njerez qe adhurojne luksin dhe biznesmen qe adhurojne rehati. me frigorifer dhe televizor, te gjitha kushtet luksoze qe vetem nje Audi A8 W12 6.3 Mund ti kete Tiranë
55 000€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje te shkelqy. shitet per qef. 6 muaj e perdorur ne shqipe. OOKKAZZZIIIOOONNN; MEE DISQE AUDI ORIGJINALE DHUR. GOMAT E DIMRIT JAN 100% TE REJA michelin !!!!!!; SENDILJ. Elbasan
22 000€
Audi A8 200 (odel 200) Disqe 19 dhe goma ne gjendje te mire; Sedilje lekure me ngrohje/ftohje/masazh/fryrje; Tavan Xhami me panel diellor; Navigator; Sobe qe punon me panel diellor rua. Vlorë
8 100€
Shitet Audi A8 3.0 nafte; Viti 2007 me look S8 2009; Km 240000; Gjendja xhenerike edhe motorike shume shume e mire; Letra te paguara deri me gusht 2020; Look origjinal nga fabrik; Makina shite. Durrës
10 900€
-Audi A8 quattro motor 4.0 NAFTE Viti 2004; ; -Makina eshte me sherbime te rregullta; ; -Kambio Motor ne Gjendje Perfekte,; ; -Dopjo Klima Ftohje-Ngrohje, Ndezje Start\Stop; ; -Sistem I muzikes-BOSS. Tiranë
5 500€

Audi A8 është një model përfaqësues, i cili ka qenë në prodhim që nga viti 1994. Në korrik 2017, u prezantua gjenerata e katërt e sedanit ekzekutiv A8. Shfaqja e veturës për të gjitha gjeneratat kombinon hijeshinë dhe stilin, por në të njëjtën kohë dinamizmin dhe karakterin sportiv. Për këtë, Audi A8 në mënyrë të përsëritur është quajtur më sportivi i të gjitha modeleve të klasës ekzekutive. Brendësia e makinës ofron interior të pasur duke përdorur materiale të shtrenjta, si dhe të gjitha sistemet elektronike më moderne dhe zgjidhjet teknike. Audi A8 ka një modifikim interesant të e-tron Quattro. Kjo makinë ka një termocentral hibrid, i përbërë nga një motor benzinë ​​me 3 litra TFSI dhe një motor elektrik, fuqia është 445 kuaj fuqi.

Audi A8 general form
Audi A8 side view
Audi A8 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera