Njoftimet Premium

Shitja e Audi A8 në Shqipëri

-Audi A8L Quattro; ; -4.0T benzin; ; -Viti 2013; ; -190.000 km; ; -Full option; ; -mimi 14.300 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
14 300€
-Audi A8 L; ; -3.0 benzine; ; -Viti 2014; ; -193.396 km; ; -Full option; ; -mimi 14.100 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
14 100€
-Audi A8L VIP Line; ; -4.2 benzin; ; -Viti 2012; ; -115.000 km; ; -Full service history; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 17.300 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
17 300€
-Audi A8L; ; -3.0 benzin; ; -Viti 2013; ; -189.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 14.200 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
14 200€
-Audi A8L; ; -3.0 benzin; ; -Viti 2013; ; -189.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 15.500 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
15 500€
Marshe ne timon F1 ( + /); Baxho xhami; ; KeyLess Go (Hapje-mbyllje e makines me celes ne xhep, dhe (Start-Sto) dezje-fikje pa perdorur celsi); Pilot automatik; ; Audi Drive selec. Perzgjedh nje ng. Tiranë
22 000€
V8 4.2tdi, n gjndje t mir, e sapo bler n Gjerman Tiranë
29 500€
Audi A8 viti fundi 2011 letra te prera per 1 vit cdo sherbim i bere 113 mije kilometra origjinale ne gjendje perfekte shitet per arsye mos perdori. cmimi i diskutueshem per Cdo detaje tjeter rret. Tiranë
1€
Audi A8 3.0 i sapoardhur nga Gjerman. Makina eshte super 10/10. Makines i jane bere sherbimet tek Aud. Makina ka gomat e reja 100% dhe disqet qe jane marre komplet tek Audi ne Gjerma. Audit s. Tiranë
1€
Audi A8L Benzine 4.2 V8 QUATTRO VP 2006 KM 250 Mije; Version Lungo Presidenciale; Super opsione full full extra; Gjendje perfekte "0 defekte "Liber Servisi; SAPO TARGUAR LETRA PER 1 VIT TE PRERA. Tiranë
1€
Shitet Audi A8 Presidenciale e sapo ardhur nga Gjerman; Makina ka 94.000. Makina eshte ne supergjendje!; SUPER FULL OPSI. Nuk behen ndrim Tiranë
36 500€
Shitet Audi A8 Presidenciale e sapo ardhur nga Gjerman. Makina ka 94.000. Makina eshte ne supergjendje! SUPER FULL OPSI. Nuk behen ndri. Tiranë
36 500€
Shitet Audi A8 LUNGO 3.2 benzine viti 2008. Pershkrim Me dokumenta te sapo prera per 1 v. Super e paster si brenda dhe jash. Full led para, mbra. Super makine si ne pamje dhe ne komodite. Tiranë
1€
Makina esht super gjendje te gjitha sherbimet te sapo bera te audi me fatur 130.000 mi kilometra origjinale akull si na brenda si na jasht Shitet ndrohet cemimi 32000 i diskutush. Tiranë
32 000€
I diskutueshëm
Makina esht super gjendje te gjitha sherbimet te sapo bera te audi me fatur 130.000 mi kilometra origjinale akull si na brenda si na jasht Shitet ndrohet cemimi 32000 i diskutush. Tiranë
32 000€

Audi A8 është një model përfaqësues, i cili ka qenë në prodhim që nga viti 1994. Në korrik 2017, u prezantua gjenerata e katërt e sedanit ekzekutiv A8. Shfaqja e veturës për të gjitha gjeneratat kombinon hijeshinë dhe stilin, por në të njëjtën kohë dinamizmin dhe karakterin sportiv. Për këtë, Audi A8 në mënyrë të përsëritur është quajtur më sportivi i të gjitha modeleve të klasës ekzekutive. Brendësia e makinës ofron interior të pasur duke përdorur materiale të shtrenjta, si dhe të gjitha sistemet elektronike më moderne dhe zgjidhjet teknike. Audi A8 ka një modifikim interesant të e-tron Quattro. Kjo makinë ka një termocentral hibrid, i përbërë nga një motor benzinë ​​me 3 litra TFSI dhe një motor elektrik, fuqia është 445 kuaj fuqi.

Audi A8 general form
Audi A8 side view
Audi A8 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera