Njoftimet Premium

Shitja e Audi A7 në Shqipëri

Audi A7 viti 2011, Automatik, Gri, 194300 km Fier
20 000€
Shitet gjendje perfekte 2 muje ka qe ka ardhe nga gjermania 88 mije km cdo cdo sherbim te audi, motorr bi tdi 320 ps cmimi diskutushem ose nderrohet Tiranë
1€
I diskutueshëm
Shitet: Audi A7 3.0 TDI Quattro -S-LINE- Viti: 2012, Navigator i madh Multifunksional bluetooth aux, Dritat Full Led inteligent, ECO Start/Stop keylessgo, Kompjuter Bordi, Clima Bizonale ngrofj. Tiranë
20 000€
Audi a7 3.0 TFSI Supercharged; Makina sapo ka ardhur nga kanadaja esht ne gjendje perfekte, viti prodhimit 2013, full option, e sapo targuar Tiranë
20 000€
Audi A7 3.0 Benzin Quatro S-Line, me 127.000 km, Viti Prodhimit 2013, sendilje elektrrike + ngrofje + ftofje, sallon lekure kaf, hapje mbyllje qendrore, disqe alumini, klima tronik, komando n. Tiranë
24 500€
I diskutueshëm
SHITET AUDI NE GJENDJE PERFEKTE MEKANIKE DHE VIZUA. MAKINA RRI NE GARAZH DHE NUK PERDORET; TE TELEFONOJNE TE INTERESUAR SERIO Fier
20 900€
I diskutueshëm
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.99 cc nafte, kambio automatike, quattro 4x4, viti prodhimit 2012, s-line, sallon lekure, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio c. Tiranë
20 900€
Shitet Audi A7 viti 2011 3.0tdi Quatro ne gjendje perfekt Tiranë
21 000€
Sapo Ardhur Audi a7 3.0 benzin pa taks luksi Me dogan te paguar, 118 kilometra kamera 360 grad, Viti 2013, baxha panoramike, sallon bezhe eco start/stop, keyless go, xhamat ultraviolet protection. Fier
24 000€
I diskutueshëm
Audi A7 Look S-Line; Kambio Automatike; Marshe F1 (ne timo) Kilometra 167.000-Orgjinale Mund Ta Kontrolloni; Pa Dogan Tiranë
18 000€
Audi A7 viti 2011, E zez, 160000km; ; 0699910222 Elbasan
20 900€
Viti: 2011; ; Kilometrazhi: 150000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
23 500€
I diskutueshëm
Audi a7 3.0 (2967cc) fundi 2011 Quattr. Mjeti eshte ne super gjendje i sapo ardhur nga Italia, Ka 245h. Makina eshte full option, me komanda ne timon, marshe F1 ne timon, navigator, Start sto. Durrës
21 900€
OKAZION 20.500 euro shitet audi a7 s line sportback origjinal fabrike 3.0td vitprodhimi 2011 180mi km origjinale makina eshte mbajtur ne gjendje perfekte si estetikisht si ne gjendje motorike dh. Tiranë
E shitur
OKAZION; ; Shitet Audi A7 S, Motorr 3.0 Benzin Supercharger me Kambio Automatike, Viti 2012; ; S7 prfshin rrota 19-in sportive, fenert e qndrueshm, parakolpt unik, baxha, pragun e rryms, strehimi. Tiranë
E shitur
AUDI A7 3.0. sapoardhur me doga. fu. Tiranë
E shitur
Audi a7 look s7 viti 2011 motorr 3.0 naft quatrro me 222 mij km orgjinale; Xhama te zi orgjinal xhami par me nuanc lejla; Kamera parkimi ngrofje sendilesh marsha F1 ne timon full opsion; Cel. Tiranë
E shitur
Audi A7 look Rs73.0 Nafte Quattro S-Line; Kambio - Automatike; Km - 196.000; Cmimi - 19.900 Nr tel - 068 6776861; Makina eshte full option, Fener matrix, me komanda ne timon, navigator, Start stop. Tiranë
E shitur
Audi a7 3.0 tfsi Supercharged 330hp; Me targa shqiptare te sapo paguara per 1 vit, baxha panoramike, eco start/stop, keyless go, xhamat ultraviolet protection, sedilet me ngrohje para dhe mbas. Vlorë
E shitur
Audi A7-3.0 Diesel Quatro, LOOK S7 te 2016, Viti Prodhimit Fundi 2011 me 275.000 km, fenere led, stopa led, pasqyra me mbyllje, start-stop, navigator, sallon lekure, sedilet elektrike + ngrohje. Tiranë
E shitur
SHITET; Audi A73.0 Nafte Quattro S-Line; Kambio - Automatike; Km - 162.000; Cmimi - 29.500; Nr tel - 068 51 31 665; Makina eshte full option, Fener matrix, me komanda ne timon, marshe F1 n. Tiranë
E shitur

Për herë të parë koncept makina, në bazë të së cilës u krijua Audi A7, u prezantua në 2009 në ekspozitë automobilistike në Detroit. Një vit më vonë, kompania gjermane tashmë paraqiti një version serial të Audi A7 në shfaqjen motorike ndërkombëtare në Paris. Vitin e ardhshëm, makina fitoi vendin e parë në konferencën e quajtur Samiti i Dizajnit, i organizuar nga publikimi Auto Bild. Dizajni i kësaj makine u zhvillua nga projektuesi kryesor i kompanisë gjermane Stefan Zilaff. Audi A7 u emërua nga krijuesit e saj si Coupe Sportback me 5 dyer. Modeli prodhohet vetëm me karroceri Liftback dhe është projektuar për të kryer katër persona. Kompania Audi quhet A7 Sportback një makinë që kombinon pamjen sportiv të sedan, praktikën e një station vagon dhe elegancën e një coupe.

Audi A7 general form
Audi A7 side view
Audi A7 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera