Njoftimet Premium

Shitja e Audi A6 në Shqipëri

-Audi A6 35 TFSI; ; -1.8 benzin; ; -Viti 2015; ; -111.800 km; ; -Full option; ; -mimi 16.250 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
16 250€
-Audi A6; ; -3.0 benzin; ; -Viti 2012; ; -77.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 13.900 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
13 900€
-Audi A6 S-Line 45TFSI Quattro; ; -2.0 benzine; ; -Viti 2020; ; -11.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 42.500 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
42 500€
Audi A6 viti 2007, motorr 3.0 Tdi Quattro, 4x4, makina disponon navigator satelitor dhe sistem MMi, TV, MP4, DVD, bagazhier me 6 cd, klima tronik me zona te diferencuara me ekran dixhita. Pilo. Peshkopi
6 000€
-Audi A6; ; -2.0 benzin; ; -Viti 2014; ; -142.000 km; ; -Full option; ; -mimi 10.400 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
10 400€
-Audi A6; ; -2.0 nafte; ; -Viti 2018; ; -76.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 22.300 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
22 300€
Audi A6 V6 2.4 Benzine/Gaz Viti 2006; ; Km 250.000; ; Impiant Gazi Stag me 5 vite Garanci, shenuar ne leje qarkullimi; ; Sedilje me ngrohje, Klima bi-zone; ; Kamio Automatike Sport; ; Pasqyra elektrike m. Tiranë
5 700€
Shitet- Audi A6 (2012); ; ; ; Automjeti eshte ne gjendje t shklqyeshme dhe vjen i pajisur me dokumentat e paguar. Tiranë
16 000€
-Audi A6; ; -2.0 benzin; ; -Viti 2013; ; -167.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 10.700 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
10 700€
-Audi A6 S Line; ; -3.0 nafte; ; -Manual transmission; ; -Viti 2009; ; -240.000 km; ; -Full option; ; -mimi 5.200 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
5 200€
-Audi A6 35 TDI; ; -2.0 nafte; ; -Viti 2015; ; -73.234 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 15.150 deri ne Durres pa dogane Durrës
15 150€
Makina ne gjendje te mire motorike dhe gjenerik. Sedilje lekure me memorizim, me ngrohj. Kamera dhe senso. Star & stop (fiket ndizet ne semafor. Dritat matrix, komandohen automatikisht dritat. Tiranë
17 400€
Shitet Audi A6 Avant 3.0 TDI QUATTRO; ; Jo Taks Lluks; ; Makina eshte shum e paster si nga brenda ashtu dhe nga jash; ; Xhama te zi si para ashtu dhe pas me dokumenta per 5 vjet deri ne 2026; ; Klim. Tiranë
15 000€
ME DOGAN TE PAGUAR, ME NAVIGATION, BAGAZHIER, KOMANDA NE TIMON, SENSOR PARKIMI, GJENDJE PERFEKTE Tiranë
4 900€
ME DOGAN TE PAGUAR, ME NAVIGATION, BAGAZHIER, KOMANDA NE TIMON, SENSOR PARKIMI, GJENDJE PERFEKTE Tiranë
5 500€

Makina Audi A6 është një model i klasës së biznesit, i cili është përcaktuar në kompaninë gjermane si "Tipi C". Me emrin Audi A6 u shfaq në treg në vitin 1994. Para kësaj, familja e makinave të klasës së biznesit u quajt Audi 100. Gjenerata e sotme A6 (C7) është e katërta në familjen A6 ose i shtati, nëse llogaritet së bashku me gjeneratat e mëparshme të modelit 100. Në të gjitha gjeneratat e Audi A6 ekziston një version i quajtur S6. Ky është një version sportiv i A6, i cili ka motorë të fuqishëm, një përmirësim të pasur dhe përmirësime të tjera që nuk janë të disponueshme në versionet e rregullta të Audi A6. Modeli S6 u prodhua në sedan dhe fouristradë. Ka pasur një tjetër modifikim të A6 të quajtur RS6 (RennSport). Ky është versioni më i fuqishëm dhe i shtrenjtë i A6.

Audi A6 general form
Audi A6 side view
Audi A6 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera