Njoftimet Premium

Shitja e Audi A6 në Shqipëri

Makina ne gjendje te mire motorike dhe gjenerik. Sedilje lekure me memorizim, me ngrohj. Kamera dhe senso. Star & stop (fiket ndizet ne semafor. Dritat matrix, komandohen automatikisht dritat. Tiranë
17 400€
Shitet; ; Marka, Modeli: Audi A6 3.0 TDI; ; Viti: 2013; ; Kambjo: Automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 141.000; ; Ngjyra: e bardhe; ; Opsionet shtese: Full Extra, Star. Durrës
17 000€
Shitet Audi A6 Avant 3.0 TDI QUATTRO; ; Jo Taks Lluks; ; Makina eshte shum e paster si nga brenda ashtu dhe nga jash; ; Xhama te zi si para ashtu dhe pas me dokumenta per 5 vjet deri ne 2026; ; Klim. Tiranë
15 000€
ME DOGAN TE PAGUAR, ME NAVIGATION, BAGAZHIER, KOMANDA NE TIMON, SENSOR PARKIMI, GJENDJE PERFEKTE Tiranë
4 900€
ME DOGAN TE PAGUAR, ME NAVIGATION, BAGAZHIER, KOMANDA NE TIMON, SENSOR PARKIMI, GJENDJE PERFEKTE Tiranë
5 500€
AUDI A6 S LINE (FACELIFT) Fabrike, Super ekonomike, Pilot automatik, Komande shpejtesie ne timon, Perde elektronike, Sedilie ngrohje/fryerje/memorie, Me Kamera parkimi origjinale, Key less g. Tiranë
7 999€
I diskutueshëm
Audi A6 3.0 Tdi/ Pa Taks Luksi, Quattro/4x4, Vitprodhim; 2005, Makina Posedon Opsione Si; Kambio Automat: 7G Multitronic, Sallon Lekur Ngjyr Pane Te Paster, Sedilje Elektrike/Me Ngrohje, Perd. Pogradec
5 700€
E Sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar, motor 2.4 benzine Gaz, impiant Stag I sapomontuar me garanci, me 250.000 kilometra me liber sherbimi me dy cele. Klima, sensor parkimi, perd. Tiranë
5 400€
shitet audi A6 2.5 tdi V6 quattro manual, makina sht ne gjndje shum t mir, rrip faze + pomp uji, ferrora para + mbrapa, vaj filtra (bosc) 4 goma sapo jan vendosur Tiranë
2 500€
I diskutueshëm
Makina eshte e sapo ardhur, super gjendje, shume e paster si nga jashte dhe brenda, disqe alumini me goma te reja, feneret full led dimamic Matrix, stopat led, full sensore + kamera 360. Elbasan
23 500€
Butona ne timon F1 + /; ; Navigacion Model i ri; ; Sesnor Parkimi; ; Xhama te zinj, Tavani i zi Origjinal; ; S-LINE Fabrike; ; 18-Zoll goma te reja; ; Sherbime te kryera rregullisht; ; Gjendje teknike motorik. Tiranë
5 900€
Shitet Audi A6 2.0tdi full optional automatike/; E SAPO TARGUAR; Ndarse ndenjse, rrota rezerv, konvertues katalitik, Kontroll zri, timon lkure, dritare elektrike, , mbshtetje lumbare, Sistemi. Tiranë
6 300€
Shitet Audi A6 viti 2015 super mjet 3000 cc Nafte Blu eficent ne gjendje perfekte full opsion me letra per nje vi. Cmimi 22500 euro nr cel Tiranë
22 500€
SAPO ERDHI NGA FLORIDA Audi A6 SUPERCHARGED QUATTRO - Premium e vit prodhimit fundi 2012, ngjyra e zeze perlato, motorr 3.0 Supercharged benzin TFSI Quattro 4x4 nuk leviz ne kthesa, i pershtatshe. Tiranë
16 400€
Makina sapo ka ardhur nga zvicra dhe cdo servis eshte bere ne zvicer, impianti i gazit eshte nga me te miret; ; (Landi Renzo) me vler 1600 franga; ; Viti-2007; ; Motorr-2.4; ; Km-177.500 origjinal. Tiranë
8 200€
Audi A6; 2.4 Benzine/gaz Me letra Sapo te bera per her te par; kamio automat 7Gtronic; tapiceri lekure Teper e pasteer Sendilje Elektronike me butona + Fryrje + Ngrohje; pasqyra me palosje; buto. Tiranë
7 500€
audi a6; kamje automat; viti 2007; motorr 2.0 nafte; navi bagazhjer me 6 cd komando ne timon; sensor parkimi Tiranë
3 500€
AUDI A6 QUATTRO MOTORR 3.2 BENZINMODEL 2007 KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC 171.000 KM ORIGJINALE ME SHERBIME TE KRYERA, SALLON LEKURE BEZHE BAGAZHIER ME 6 CD-DVD-NAVIGATOR-TELEPHONE, PILO. Tiranë
6 400€
Audi A6 naft 3.0 Automat sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht bler me 0 km aktualisht ka 111581 esht me liber sherbimesh esht full full me ekstrat opsionet esht ber me porosi ke aud. Tiranë
13 500€
I diskutueshëm
6 500€
I diskutueshëm
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2015, s-line, navigator, komanda ne timon, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, ngrohje sedilesh, radi. Tiranë
18 900€

Makina Audi A6 është një model i klasës së biznesit, i cili është përcaktuar në kompaninë gjermane si "Tipi C". Me emrin Audi A6 u shfaq në treg në vitin 1994. Para kësaj, familja e makinave të klasës së biznesit u quajt Audi 100. Gjenerata e sotme A6 (C7) është e katërta në familjen A6 ose i shtati, nëse llogaritet së bashku me gjeneratat e mëparshme të modelit 100. Në të gjitha gjeneratat e Audi A6 ekziston një version i quajtur S6. Ky është një version sportiv i A6, i cili ka motorë të fuqishëm, një përmirësim të pasur dhe përmirësime të tjera që nuk janë të disponueshme në versionet e rregullta të Audi A6. Modeli S6 u prodhua në sedan dhe fouristradë. Ka pasur një tjetër modifikim të A6 të quajtur RS6 (RennSport). Ky është versioni më i fuqishëm dhe i shtrenjtë i A6.

Audi A6 general form
Audi A6 side view
Audi A6 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera