Njoftimet Premium

Shitja e Audi A5 në Shqipëri

Super e pastert si makin si dhe super gjendje motorrike dhe xheneri. Letrat e paguara per 1 vit, disqe alumini e goma ne gjendje te mir, vaj filtra te sapo bera, pasqyra me mbyllje elektrike. Lushnjë
11 000€
Audi A5 Quattro, viti i prodhimit 2017, 2.0.litre nafte, 190kf, 63000 km, super ekonomike, super e shpejt, super e sigurt!! Makina eshte brenda garancise deri ne korrik 2021 nga Audi international. Tiranë
35 000€
Marka, Modeli: Audi A5 Quattro 4x4 S Line; ; Opsionet shtese: Motor 3.0 Diesel, Start stop, Keyless go, blind spot, distronic, sedilje me ngrohje, fener led, et. Durrës
13 500€
Full full full 10.000 Letrat Sa i kam pre Elbasan
10 000€
Shitet Audi A5 I Sapo ardhur Me dogane Te paguar Viti 2008 2.7 Tdi Pa Tax Lluxi Kamie Automatike + Marsha F1 Ne timon Pilot Automatik Kompjuter Bordi Komando ne timon Pasqyra me Palosje drita led +. Elbasan
9 999€
I diskutueshëm
Shitet audi a5 viti prodhimit 2011; Motorr 2.0 tdi kambio automatike dsg 8g; Makina ka 145 mije km origjinale; Mundesi verifikimi tek audi; Model sline fabrikisht; Super e paster brenda dhe jasht. Tiranë
17 000€
Audi A5; 2.7 nafte v6; 2008; Kamje automatike; Ne gjendje perfekte; 8400 me dogane te paguar Lushnjë
8 400€
Audi A5 Sportback S-Line Sport Packet! Origjinal luk Fabrike/Viti 2010/Motorr 2.0 TFSI (urbo benzin) 26.000 Km origjinale/ Fuqia 211 HP/ (Kuaj fuqi) /Kambio manuale 6 marsha/Drita Xe-No. Tiranë
13 500€
AUDI A5 2.7TDI S Line; viti fund 2008; kambio automatike; pilot automatik; klima; cd player, bagazhier 6cd; sensor shiu, sensor dritash; drita Led; pasqyra me palosje; sedilje me fryrje. Tiranë
9 499€
Audi A5 S-Line nga fabrika, 2.0 tdi 177hp, 160.000 km origjinale, vetem nje pronar, shume e paster nga brenda dhe jashte, te gjitha sherbimet e kryera ne kohe, letrat e paguara deri ne nentor 2019. Lushnjë
17 500€
Audi A5tdi (jo quattro) shume ekonomike super gjendje!! kamio automat, sallon lekure, navi, sensor parkimi, drita xeno & led, pasqyra me mbyllje, xhama te zinj, sedilje me ngrohje, ka 229 mi. Fier
10 600€
Viti: 2014; ; Kilometrazhi: 15000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Pogradec
24 300€
Audi A5 2.0 benzin 211 hp, viti prodhimit 2013, kambio automatike 8G sport packet, Eco Fuel16000km, klima, navigator, mp3, dvd, bluetooth, ndezje start/stop, sedilje me ngrohje elektrike fryrje LED, cabri. Tiranë
17 000€
Viti: 2012; ; Kilometrazhi: 153000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
22 000€
Okazion! AUDI A5 sportback, quattro4x4 Sa po ardhur me DOGAN TE PAGUR, Makina ka 180mij km origjinale liber sherbimes (ervises) komsumi mesatar 8litra per 100km, navigator, CD player, AUX, fene. Elbasan
14 400€
Viti: 2012; ; Kilometrazhi: 140000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
19 000€
Viti: 2009; ; Kilometrazhi: 30000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
7 000€
Viti: 2011; ; Kilometrazhi: 180000 km Maqedoni
16 800€
Viti: 2014; ; Kilometrazhi: 180000 km Maqedoni
20 800€
Viti: 2013; ; Kilometrazhi: 150000 km Maqedoni
19 600€
Viti: 2013; ; Kilometrazhi: 160000 km Maqedoni
21 800€

Audi A5 u prezantua për herë të parë në vitin 2007 në Sallonin Ndërkombëtar të Automjeteve të Gjenevës. Baza për këtë makinë ishte koncept makina e prodhimit të vitit 2003. Me prodhimin e këtij modeli, Audi ka hyrë në një segment të coupes, fuqishëm dhe me stil që kanë një dizajn të sofistikuar dhe karakteristika të mira lëvizëse. Në vitin 2011, makina e Audi A5 po pëson restyling. Të gjitha modifikimet e trupit (coupe, convertible, Sportback) kanë pësuar disa ndryshime. Ndryshimet kanë ndikuar në projektimin e parakolpit, si dhe fenerët e përparme dhe dritat e pasme. Përveç kësaj, drejtuesi i motorit u zëvendësua nga një elektromekanik. Në vitin 2016, brezi i ri A5 hyn në treg. Audi A5 është një nga makinat më tërheqëse në historinë e kësaj kompanie gjermane.

Audi A5 general form
Audi A5 side view
Audi A5 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera