Njoftimet Premium

Shitja e Audi A4 në Shqipëri

-Audi A4 S Line; ; -2.0 benzine 211 hp; ; -Viti 2012; ; -148.777 km; ; -Perfect condition; ; -mimi 10.700 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
10 700€
Makina esht n gjendje pune; ; duhen bre disa rregullime t vogla; ; dokumentet t prera deri n gusht Durrës
1 500€
Shitet Audi A4, 1.8Tfsi Multi, benzine, pershtatshem per impiant gazi, dokumentat te prera, deri ne korrik 2022, xhama te zi per 5 vite te lincesuar, kambio automat 8G, aux, sd, cd, radio, fenere. Tiranë
7 199€
I diskutueshëm
Sedilje Cope, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dh. Tiranë
6 499€
Sallon Lekure Sendilje Me ngrohje Disqe Alumini E sapoardhur Me dogane te paguar Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove Elbasan
9 500€
I diskutueshëm
Sedilje Cope, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dh. Tiranë
6 900€
Klima digitale 2 zonale; ; Sedile cope super te pastra me ngrohje; ; Xhamat e pasem te erresuar; ; Pasqyra elektrike antiverbim; ; Audi radio cd player; ; Pilot automatik/limitator; ; Xhamat elektrike; ; Disq. Durrës
4 200€
I diskutueshëm
aufi a4 viti prodhimit 2009; ; motorr 2.0 tdi kambio automat dsg 8g; ; me dogane te paguar super gjendje; ; 181 mije km origjinale cmimi 7500; ; cel 0686431333 Tiranë
7 500€
shitet audi a4 viti prodhimit 2006; ; motorr 1.9 tdi kambio manuale; ; sapo ardhur nga austria me dogane te paguar; ; sherbime kompmet te bera ne super gjendje; ; teknike dhe vizuale cmimi 4300; ; per inf. Tiranë
4 300€
Audi A4-2013; ; Forca Motorrike- 2.0 TFSI; ; Karburanti- Benzin; ; Ngjyra- E bardh; ; Km- 185 mij km; ; Prshkrimi:; Dy celsa origjinal, sensor parkimi, baxho xhami, goma pirelli, servise t bra. Tiranë
10 000€
I diskutueshëm
Sedilje Lekure, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para & Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Par. Tiranë
6 800€
shitet arsye emigrimi 2000 Tiranë
2 000€
I diskutueshëm
E SAPOARDHUR NGA GERMANY; ; ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME CLIMA BI ZONA, SEDILJE ME NGROHJE, BAXHO ME HAPJE, IMPJANT AUDIO BOSE; ; IMPJANT GAZI I MONTUAR NE GERMANY DHE SHENUAR NE LEJE QARKULLIMI; ; GJENDJ. Tiranë
4 300€
Sedilje Cope, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dh. Tiranë
7 400€
Makina eshte ne gjendje perfekte, makina eshte shum e shpejt edhe ekonomike per motorin qe dispono. Opsionet e makines jan keto:; ; S-LINE fabrike; ; Sendilje lekure, komplet elektrike; ; Sendilje m. Berat
7 000€
I diskutueshëm

Audi A4 i takon makinave të klasit D dhe është pasuesi i modelit Audi 80 që ishte popullor në atë kohë. Gjenerata e pestë Audi A4 është aktualisht në treg dhe gjenerata e parë e makinës filloi në vitin 1994 nën indeksin B5. Pastaj Audi 80 u riemërua në A4. Që nga viti 1994, makina u prodhua në versione të ndryshme: sedan, station vagon, të konvertueshme. Gjenerata e parë Audi A4 (B5) është prodhuar nga viti 1994 deri në vitin 2001. Ai mbijetoi një restyling në 1997. Prodhimi i gjeneratës së dytë A4 (B6) filloi në vitin 2000. Gjenerata e tretë A4 (B7) është prodhuar në periudhën nga viti 2004 deri në vitin 2008. Ky model mund të quhet një ridizenjim i thellë i B6-tës. Gjenerata e katërt A4 (B8) hyn në treg në vitet 2007-2008. Dhe në 2015, gjenerata e pestë A4 (B9) shfaqet në treg, e cila është sot.

Audi A4 general form
Audi A4 side view
Audi A4 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera