Njoftimet Premium

Shitja e Audi A4 në Shqipëri

E SAPOARDHUR NGA GERMANY; ; ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME CLIMA BI ZONA, SEDILJE ME NGROHJE, BAXHO ME HAPJE, IMPJANT AUDIO BOSE; ; IMPJANT GAZI I MONTUAR NE GERMANY DHE SHENUAR NE LEJE QARKULLIMI; ; GJENDJ. Tiranë
4 300€
Sedilje Cope, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dh. Tiranë
7 400€
Makina eshte ne gjendje perfekte, makina eshte shum e shpejt edhe ekonomike per motorin qe dispono. Opsionet e makines jan keto:; ; S-LINE fabrike; ; Sendilje lekure, komplet elektrike; ; Sendilje m. Berat
7 000€
I diskutueshëm
Sedilje Lekure, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para & Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 16R, Gom. Elbasan
7 800€
Shitet Audi A4; ; Ngjyra gr; ; Transmetuesi Automat; ; Karburanti nafte; ; Motorri 2.0; ; Viti 2005; ; Sedilje lekur; ; Komanda ne timo; ; Navigato; ; Kamera parkim; ; Me dogane te pagua; ; Tel 0684704684. Tiranë
0€
Sedilje Lekure, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para & Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Fre. Tiranë
7 300€
XHAMA ELEKTRIK, ABS, ESP, AIRBAG, PASQYRA ELEKTRIKE, SALLON LEKURE E PASTER NE MAKSIMUM, XHAMAT E PASM TE ZINJ, LIMITATOR SHPEJTESIE, CD, KOMANDA NE TIMON, BAXHA, DISQE ALUMINI, GOMA 90%, SUPE. Lushnjë
8 200€
I diskutueshëm
Sensor Presjon gomas; ; Sensor Parkim; ; Fener Bixenon me le; ; Te gjitha sherbimet e bera, me letra dhe siguracion te paguar para 2 javes; ; Makina ka 3 Jave qe ka ardhur nga Zvicr; ; E gatshm. Elbasan
4 999€
I diskutueshëm
Full sedilje me ngrohje, timon 3 me komanda, sensor mbrapa origjinal te makines, makina eshte super e paster sic ka ardhur nga jasht e pa prekur fare, goma pothuajse te reja, makina eshte n. Tiranë
4 300€
E sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar, makina eshte me full opsione, serdiljet me ngrohje-ftohje, makina eshte ne gjendje super dhe esht shum e paster okazio. Fier
6 800€
Shitet Audi A4 2.0 Benzine Quattro Viti 2015 Kamio Automatike E Sapo Ardhur E Sapo Targuar Nr Cel& Whatsapp; Makina Posedon Keto Opsione: Sallon Lekure Ngjyre Kafe E Erret; Navi I Madh M. Korçë
12 900€
Makina ka 1 vit qe ndodhet ne Shqiperi dhe eshte perdorur rreth 1 muaj ne tota; Makina ka qene ne perdorim personal (nuk eshte sjell ne Shqiperi per bisnes) mirpo ngaqe vi ne Shqiperi shum rral. Durrës
8 400€
Shitet okazion; Audi a4 Portobagazh; Viti: 2005; Motorr 1.9 tdi; Kamio: manuale 5 + 1; Km: 178.000; Opsione shtes; Pilot automat, pasqyra elektrike, komdicioner, sensor parkimi, xhama elektrik. Tiranë
4 700€
SHITET AUDI A4 2.0 BENZIN MOTOR I THJESHTE I PERSHATSHEM PER IMPJANTI GAZI DUKE FILLUAR NGA 350 ME DOGAN TE PAGUAR E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE, KAMJO MANUALE. Korçë
3 900€
Audi A4 2012, 2.0 Benzin; Kambio Automat; Pranon Impiant Gazi; Gjendje shkelqyer motorike Dhe Xherike; Sherbime Te Sapo Kryera Vaj Motori & Kambio; Full Opsio. Fier
11 000€
SHITET; AUDI A4 Look S-Line; VITI: 2008; MOTORRI: 2.7; KARBURANTI: Naft; KAMIO: Automatike; KM: 189Mij; PERSHKRIMI: Disqe alumini dhe gomat te sapo nderruara, xhamat e zinj origjinal para dh. Lushnjë
8 000€
Audi A4 S-line Look fabrik; Viti 2010; Motorri 2.0 naft; 156.000 KM (i gjithe historiku i sherbimeve tek AUDI (i kontrrolloni tek Aud) Kambio Automatik; Sallon leku. (Shume i paste) Disqe S-lin. Durrës
8 500€
Makina eshte e sapoardhur me letra te sapo prera per nje vi. Me liber sherbimesh ne super gjendje motorrike dhe xhenerike, e gatshme per ta kontrolluar Ku te don. Vaj filtra te Sapo nderruar. Tiranë
11 000€
Shitet Audi A4; Kambio Automa; I sapoardhur nga Zvicra me liber sherbimesh vetem ne SwissAuto Exper; Mundesi blerje me keste vetem me karte identite. SWISS AUTO MAKINA TE IMPORTUARA NGA ZVICRA. Tiranë
8 000€
Makina Disponon, Fener Full Led Bi-Xenon Drita Mjergulle, Disqe 18 Me Goma te Rea, Pasqyra me Palosje, Sedilje Elektrike Me Ngrohje, DvD Navi Mp3 Aux, Komanda ne Timon, Tavan Xhami, Libe. Tiranë
12 900€
I diskutueshëm
Super Gjendje Estetike Dhe Xhenerike; ; Xhama te Zinj Te Certifikuar Goma Te Reja Navi Madh Marsha Ne Timon F1 + /- ET; ; Dokumente Deri Ne tetor 2021 Fier
8 500€
I diskutueshëm

Audi A4 i takon makinave të klasit D dhe është pasuesi i modelit Audi 80 që ishte popullor në atë kohë. Gjenerata e pestë Audi A4 është aktualisht në treg dhe gjenerata e parë e makinës filloi në vitin 1994 nën indeksin B5. Pastaj Audi 80 u riemërua në A4. Që nga viti 1994, makina u prodhua në versione të ndryshme: sedan, station vagon, të konvertueshme. Gjenerata e parë Audi A4 (B5) është prodhuar nga viti 1994 deri në vitin 2001. Ai mbijetoi një restyling në 1997. Prodhimi i gjeneratës së dytë A4 (B6) filloi në vitin 2000. Gjenerata e tretë A4 (B7) është prodhuar në periudhën nga viti 2004 deri në vitin 2008. Ky model mund të quhet një ridizenjim i thellë i B6-tës. Gjenerata e katërt A4 (B8) hyn në treg në vitet 2007-2008. Dhe në 2015, gjenerata e pestë A4 (B9) shfaqet në treg, e cila është sot.

Audi A4 general form
Audi A4 side view
Audi A4 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera