Njoftimet Premium

Shitja e Audi A3 në Shqipëri

Sedilje Cope, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Sistem Audio Bose, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 17R, Gom. Tiranë
5 699€
Shitet; ; Marka, Modeli: Audi A3 2.0 TFSI; ; Viti: 2010; ; Kambjo: manuale; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 135.000; ; Ngjyra: e zeze; ; Opsionet shtese: Tavan Panorama, Sallo. Durrës
4 999€
Sedilje Cope, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Sistem Audio Bose, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 17R, Gom. Tiranë
6 000€
Sedilje Cope, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Sistem Audio Bose, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 17R, Gom. Tiranë
6 400€
Ne gjendje shume te mire teknike e posa ardhur; ; ; ; Komanda ne timon; ; Shpejtsi ne timon F1; ; Navigacion; ; Klima; ; Xhamat elektronik; ; Drita te mjegulles; ; Senzora parkingu; ; Liber servisi etj; ; ; ; Vetur. Tiranë
11 300€
S-line S-tronic klimatronic drita Xeno LED Navi DVD Aux Bluetooth Bose sensore parkimi sensore shiu pilot automatik sedilje lekure me komanda me fryrje tavan xhami panoramik komanda ne timon marsh. Tiranë
9 900€
Ne gjendje shume te mire goma te reja vaj i nderruar xhama te zinj me certifikat navigator me letra te paguara per 1 vi. Fier
4 700€
ABS, ESP, XHAMA ELEKTRIK, SENSOR DRITASH, SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA, CLIMA TE INTEGRUAR BIZONE, SENSOR KUNDER VJEDHJES, NAVIGATOR PIONER ORIGJINAL CD-MP3-USB-AUX, XHAMA TE ZINJ, DISQE ALUMIN. Lushnjë
6 800€
I diskutueshëm
2011 AUDI A3 PREMIUM PLUS 2.0 Nafte S-LINE, 73K Miles; Kambio Automatike S-Tronic dhe Motorri Updated 2.0 TDI; Karburanti: Nafte; Fenere Bi-Xenon me drita dite LED; Tavan xhami panoramik me hapje. Durrës
9 300€
AUDI A3; VITI 2007; KAMIO AUTOMATIKE; GJENDJE PERFEKTE; E GATSHME PER CDO PROVE; TAPICERI GJYSEM LEKUR GJYSEM KASTOR; TIMON 3-SH + /- NE TIMON Durrës
5 400€
Shes Audi A3 2.0 Nafte, Kambio manuale, viti 2005. Me 209.000 Kilometra, Gjendja Makines Esht perfekte si nga ana xhenerike dhe nga ajo motorike pa asnje problem, Te gjitha sherbimet e kryer. Tiranë
4 100€
Makina eshte ne gjendje perfekt. sapo ardhu. me dogan te paguar shume epastr mrena dhe jash. mundsi ndrrim. Kavajë
3 900€
Tavan panorama, sallon lekure, et. Durrës
6 800€
ABS, ESP, XHAMA ELEKTRIK, SENSOR DRITASH, SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA, CLIMA TE INTEGRUAR BIZONE, SENSOR KUNDER VJEDHJES, NAVIGATOR PIONER ORIGJINAL CD-MP3-USB-AUX, XHAMA TE ZINJ, DISQE ALUMIN. Lushnjë
7 199€
I diskutueshëm
Climatronic 2 zona; ; 4 xhamat elektrike; ; Sallon cope super i paster; ; Disqe alumini 16 me goma te reja; ; Pasqyra elektrike me ngrohje; ; Xhamat e pasem te erret; ; Mbyllje qendrore me pult 2 celes. Durrës
5 500€
I diskutueshëm
VERSIIN SLINE SEDILE LEKURE, FENER BI XENON + LED PARA DHE MBRAPA, PILOT AUTOMAT DISQE 17, SENSOR PARKIMI ET. NE GJENDJE SHUM TE MIRE FREKSION + VOLANT LUK TE SA PO MONTUAR ME DOGANE TE PAGUA. Tiranë
4 800€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje perfekte, me dogane te pagua. Durrës
4 600€
Audi a3 viti 2007 sapo ardhur me dogane te paguar; Motorr 2.0 tdi me 6 marshe nafte; Gomat e reja te sapondrruara; Vaj filtera te bera; Volant i ri i ber ne itali; Makina ska nevoj per asigje Aut. Tiranë
3 950€
SHITET AUDI A3; per meraklij te audit A3; ; 1.6 BENZN GAZ SHUME EKONOMK GJENDJE SHUM TE MIRE 2018 DISQET ALUMIN -KA. USB CD PLAYER AUX BA.. KORE _TIRAN_ KORE harxhon veTem 1500 lek ga. T. Korçë
1 350€
I diskutueshëm
Shitet; Audi A3; Sportback; . 2005-6; . 250436; 2.0 naft TDI; Kambio Automatike + /; F1 ne timon; Tapiceri kastor ( shum tapiceri e paster ); Disqe 17 Goma 80 gjendje; Dritat kseno me lup; Makin. Elbasan
5 000€
makina esht ne gjendje te mir sapo ka ardh nga jasht me naft kamio automatik. Shkodër
1€

Makina Audi A3 i përket klasës së mesme të vogël C në klasifikimin evropian. Ky model u paraqit për herë të parë në publik në vitin 1996. Gjenerata e parë u prodhua me trupin 3 dhe 5 dyer. Në gjeneratën e dytë, të lëshuar në vitin 2003, ata shtuan një të konvertueshme. Në gjeneratën e tretë, aktualisht relevante të Audi A3, u shfaq një sedan në këtë familje. Pamja e jashtme e A3 është konçize dhe të thjeshta, por në të njëjtën kohë, makina duket e bukur. Trupi është kompakt, i cili lejon makinën të manovrojë lehtësisht në trafik të dendur urban. Për më tepër, për këtë model ka gjithmonë një vend në parking. Disa lukse të veçantë në kabinën Audi A3 nuk respektohen. Por mund të vërehet prodhimi i shkëlqyeshëm, materialet me cilësi të lartë, ergonomia, si dhe arsyeshmëria për detajet më të vogla.

Audi A3 general form
Audi A3 side view
Audi A3 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera