Njoftimet Premium

Shitja e Audi A2 në Shqipëri

Whatsup 0692909299 Tiranë
2 950€
Shitet audi a2. nafte 1.4. shume ekonomi. drita kseno. pasqyrat me buto. me sensore parkimi para dhe mbrap. kondicione (lima. tavani dhe traret anesore sapo jane ber (apiceria. makina k. Tiranë
2 500€
Audi A2 2005 160.000 2900 euro Tiranë
2 900€
Viti: 2002; ; Kilometrazhi: 147000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Fier
2 300€
Viti: 2002; ; Kilometrazhi: 110000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
2 400€
Viti: 2001; ; Kilometrazhi: 150000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
2 600€
I diskutueshëm
Shes audi a2 1.4 nafte shum ekonomike ne gjendje te mire motorike e gjenerike letrat i ka deri ne gusht te ketij viti bej nderrim vetem me bmw 320 Tiranë
E shitur
audi a2 1.4 naft t gjitha sherbimet e kryera per me shum info 0696296087 Tiranë
E shitur
Audi A2 viti prodhimit 2002 me dogan te paguar e porsa ardhur e paperdorur ne shqiperi kambjo manuale makina eshte e paster ne gjendje teknike dhe motorrike te mire me sherbime te kryera Bulqizë
E shitur
Shitet audi a2 1.4 nafte letrat te sapobera, krah Anglez ose nderrohet me nje makine me pportobaga. Makina ndodhet ne Tiran Tiranë
E shitur
Kam per te shitur nje audi a2 viti 2002 n gjendje t shklqyer 1.4 naft. kush sht i interesuar mund t kontaktojn ne nr 00393804669492. Kilometra ORIGJINA Shkodër
E shitur
Shes audi a2. 1.4 nafte ne gjendje te mir pune sherbimet e bera te gjitha ne ko. bej nderrim vetem me bmv 320s. flm Tiranë
E shitur
Kam per te shitur nje audi a2 1.4 nafte viti 2002 ne gjendje te shkelqyer i sapo ardhur nga Ital. Kush sht i interesuar mund t kontaktojn ne nr 00393286452249 Tiranë
E shitur
Audi A2 viti 2001 me dogane Krujë
E shitur
SHES AUDI A2 MOTOR 1.4NAFTE SHUM EKONOMIKE VITI 2002 KLIMA SENSOR PARKIMI XHAMA ELEKTR. NE GJENDJE PERFEK. ME DOGANE; CMIMI 2500EURO; CE. 0695555345 Tiranë
E shitur
Shitet audi 1.4 nafte me letra deri ne gusht te 2018 makina eshte ne gjendje te mir pune dhe shum ekonomik Tiranë
E shitur
Shitet Audi A2 1.4 nafte e 2002,; Sapo e ardhur nga Italia, pa dogane, me dy celsa, ne gjendje te mire; Cmimi 1800 euro i diskutueshem Durrës
E shitur
Shes Audi a2 super gjendje nafte 1.4 manuale me letra te sapobera viti 2003 Tiranë
E shitur
Audi 1.4 nafte shum ekonomike letra i ka deri ne gusht, vojin e filtrat te sapo nderruara ne gjendje pun. cmimi 2000 eur Tiranë
E shitur
Shes audi 1.4 nafte ne gjendje te mir pune sherbimet e bera shum ekonomik Tiranë
E shitur

Audi A2 ishte një përpjekje nga kompania gjermane për të krijuar makinën e përsosur të qytetit. Prodhimi serik i këtij furgoni hatchback-kompakt me 5 dera (makina i përket klasës së golfit) u fillua në vitin 1999. Prandaj, gjatë zhvillimit të saj, disa probleme u zgjidhën menjëherë. Duhej të ishte një makinë ekonomike, por duke ruajtur dinamikën e mjaftueshme për lëvizjen në mjediset urbane. Detyra ishte të bënte makinën Audi A2 kompakte dhe të manovrueshme, në mënyrë që të lëvizni në bllokime të trafikut dhe të parkoni në një hapësirë ​​të kufizuar. Në të njëjtën kohë brenda makinës duhej të kishte hapësirë ​​të mjaftueshme për të akomoduar 4 pasagjerë me bagazh. Plus, Audi A2 e listuar duhet të ketë sisteme moderne të sigurisë dhe nivelin e duhur të rehatisë.

Audi A2 general form
Audi A2 side view
Audi A2 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera