Njoftimet Premium

Shitja e Audi A1 në Shqipëri

Viti i prodhimit: 2011; ; Karburanti: Diesel/Nafte; ; Fuqia motorrike: 1.6 TDI; ; 206635 KM origjinale; ; Goma Dunlop te reja; ; Letrat te paguara; ; Kasetofon Memory card/ AUX / Bluetooth / Radio / CD. Tiranë
7 300€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Fier
E shitur
Audi A1 S line nga au. Viti 2013, motor 1.6 naf. Kamio automatike, sport back, kondisioner, 4porta, goma dimri + beha. Me dogan te paguar gati per targa Tiranë
E shitur
Audi A1 S line nga au. Viti 2013, motor 1.6 naf. Kamio automatike, sport back, kondisioner, 4porta, goma dimri + beha. Me dogan te paguar gati per targa Tiranë
E shitur
makina eshte ne gjendje perfekte; -drita NAVI; -sensor parkimi; -konsumi 4.2 l/100km interurban; 6.5 l/100km urban; 5.2 l/100km i kombinuar; -komanda ne timon; -pedal shift per ndrrimin. Tiranë
E shitur
Per me shum detaje porosi ose makina me qera na kontaktoni ne nr e tel watsap viber 0685861756 ose ne faqen ton auto kllogjri andresa elbasn bredashesh perball nenstacionit elktrik flm Elbasan
E shitur
Shiten tv reklamues me program windous -usb qe u ngarkohen fotot per reklamen e biznesit tuaj ose per te reklamuar meny e barit ose restoranti Lushnjë
E shitur
Motori 1.2 Benzine 85 hp, 72, 000km, AC kondicioner, xhama elektrik, drita mjegulle para mbrapa, 6 airbag, radio dhe CD, kontrollet e serviset te bera ne kohe tek Porsche Albania Tiranë
E shitur

Për herë të parë në lidhje me makinën Audi A1 filloi të fliste në vjeshtë të vitit 2008, kur u prezantua projekti i projektimit të këtij modeli. Kompania gjermane e tregoi atë në Motor Show në Paris 2008. Audi A1 është rreth 25 centimetra më i shkurtër se A3. Përpara është shiriti i njohur radiator Audi Single frame. Audi A1 është ndërtuar në platformën PQ25, e cila ka të bëjë me Volkswagen Polo V dhe Seat Ibiza IV. Shitjet e makinave filluan në vjeshtën e vitit 2010. Së pari, makina u prodhua me tre dyer dhe më pas u shfaq një Sportback me pesë dyer. Në vitin 2011, shitjet e modifikimit e-tron u nisën. Motor elektrik i këtij modeli kishte një rezervë të energjisë prej 50 kilometrash në një bateri të vetme. Fuqia e motorit elektrik është 102 kuaj fuqi.

Audi A1 general form
Audi A1 side view
Audi A1 back view

Shitja e Audi në qytete të tjera